18-річний підприємець освоює мільйон бюджетних коштів

Особа, яка 4 місяці тому стала повнолітньою, зареєструвалася у якості підприємця місяць тому і вже уклала з розпорядниками бюджетних коштів без конкурсу договорів більше ніж на мільйон гривень. Ба більше, купують за спрощеною процедурою у зв’язку з COVID-19 у цієї особи те, чого купувати таким чином не дозволено. 

У підприємця, чи може підприємиці, на ім’я Хамія Яра Мажд чиновники купують медичні товари для боротьби з коронавірусною інфекцією та меблі, лампочки, газетний папір та пластмасові вироби. Як свідчать дані публічного модуля аналітики BI Prozorro,  укладено договорів на 1 мільйон 111 тисяч 450 гривень. 

За даними аналітичної платформи YouControl, оптова торгівля фармацевтичними товарами - основний вид діяльності Яра Хамія. 

Окрім цього, молода людина планує торгувати продуктами харчування, текстильними товарами, одягом та взуттям електротоварами, фарфором та посудом, парфумами, меблями, килимами, господарчими товарами, компьютерами, хімічними продуктами та не тільки. 

Купують у цього постачальника 16 розпорядників бюджетних коштів з Одеси та області (з Березівки, Южного, Доброслава, Роздільної, Біляївки, Любашівки, Тарутине). 

В Одесі найбільшу кількість договорів з цим постачальником уклала Міська студентська поліклініка. Ми зателефонували контактній особі, вказаній в тендерах, Тетяні Костишиній. Вона не змогла відповісти на питання, як Міська студентська поліклініка знайшла цього постачальника, а також повідомила, що закупівлями займається юрист на ім’я Ксенія, дала телефон Ксенії. Одразу ми набрали пані Ксенію - її телефон спочатку виявився зайнятим і майже одразу після цього абонент став недоступним.

У ще одного замовника, Дитячої міської поліклініки №5, головлікар пообіцяла з’ясувати інформацію щодо цього постачальника. Пізніше бухгалтер медичного закладу Олександра Степанова розповіла, що цей постачальник запропонував свої послуги сам, запропонував привабливу ціну і гарантував поставку у поточному році. Тому на пропозицію погодилися. А взагалі медичний заклад отримує багато пропозицій від підприємців, крім того шукає постачальників самостійно серед тих, хто вже поставляв необхідні товари чи послуги за даними порталу Прозорро. Однак, хоча трапляються привабливі ціни, не завжди постачальник має товар у наявності. 

Авторка: Олена Кравченко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Коли в березі 2020 року в Україні були виявлені перші випадки коронавірусу та введений карантин, ніхто й не здогадувався, що це розтягнеться надовго. Проте, як виявилося, літо та осінь 2020-го не будуть схожими на всі інші, адже нам доведеться жити за певними обмеженнями. ІзбірКом щодня інформуватиме про перебіг події на Одещині, в … читати далi

В Одеській області восени минулого року було обрано депутатів семи районних рад. Наскільки відрізняються нові райради від тих, що працювали до скорочення кількості районів? Чи суттєво змінився склад цих рад? Які політичні сили втратили свої позиції? Скільки депутатів потрапили до райрад не вперше та який відсоток в них складають жінки? … читати далi

На святкування Нового року та Різдва в Одесі витратили 3 млн 422 тис. 522 гривень. Про це свідчить відповідь, яку надав департамент інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради.  Витрачати кошти почали ще у листопаді і вже тоді сума була близькою до витрат попередніх двох років. Нагадаємо, станом на кінець листопада … читати далi

Спростування й замовчування причетності Кремля до отруєння Олексія Навального стало пріоритетом російської пропаганди в Україні наприкінці 2020 року. Як зазначає політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Петро Бурковський, для цього в інтернет-просторі використовувалися засоби дискредитації особисто Навального, а в телеефірі — інформаційна блокада з цього питання. Так, він зазначив, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР