18-річний підприємець освоює мільйон бюджетних коштів

Особа, яка 4 місяці тому стала повнолітньою, зареєструвалася у якості підприємця місяць тому і вже уклала з розпорядниками бюджетних коштів без конкурсу договорів більше ніж на мільйон гривень. Ба більше, купують за спрощеною процедурою у зв’язку з COVID-19 у цієї особи те, чого купувати таким чином не дозволено. 

У підприємця, чи може підприємиці, на ім’я Хамія Яра Мажд чиновники купують медичні товари для боротьби з коронавірусною інфекцією та меблі, лампочки, газетний папір та пластмасові вироби. Як свідчать дані публічного модуля аналітики BI Prozorro,  укладено договорів на 1 мільйон 111 тисяч 450 гривень. 

За даними аналітичної платформи YouControl, оптова торгівля фармацевтичними товарами - основний вид діяльності Яра Хамія. 

Окрім цього, молода людина планує торгувати продуктами харчування, текстильними товарами, одягом та взуттям електротоварами, фарфором та посудом, парфумами, меблями, килимами, господарчими товарами, компьютерами, хімічними продуктами та не тільки. 

Купують у цього постачальника 16 розпорядників бюджетних коштів з Одеси та області (з Березівки, Южного, Доброслава, Роздільної, Біляївки, Любашівки, Тарутине). 

В Одесі найбільшу кількість договорів з цим постачальником уклала Міська студентська поліклініка. Ми зателефонували контактній особі, вказаній в тендерах, Тетяні Костишиній. Вона не змогла відповісти на питання, як Міська студентська поліклініка знайшла цього постачальника, а також повідомила, що закупівлями займається юрист на ім’я Ксенія, дала телефон Ксенії. Одразу ми набрали пані Ксенію - її телефон спочатку виявився зайнятим і майже одразу після цього абонент став недоступним.

У ще одного замовника, Дитячої міської поліклініки №5, головлікар пообіцяла з’ясувати інформацію щодо цього постачальника. Пізніше бухгалтер медичного закладу Олександра Степанова розповіла, що цей постачальник запропонував свої послуги сам, запропонував привабливу ціну і гарантував поставку у поточному році. Тому на пропозицію погодилися. А взагалі медичний заклад отримує багато пропозицій від підприємців, крім того шукає постачальників самостійно серед тих, хто вже поставляв необхідні товари чи послуги за даними порталу Прозорро. Однак, хоча трапляються привабливі ціни, не завжди постачальник має товар у наявності. 

Авторка: Олена Кравченко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Коли в березі 2020 року в Україні були виявлені перші випадки коронавірусу та введений карантин, ніхто й не здогадувався, що це розтягнеться надовго. Проте скоро вже річниця від того, як пандемія почала охоплювати країну і ми почали жити за певними обмеженнями. ІзбірКом щодня інформуватиме про перебіг події на Одещині, в Україні та світі, пов'язаний … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило декларації заступників голови Одеської обласної ради.  Загалом в деклараціях немає якихось великих придбань, хіба що Олександр Урбанський придбав Ford Focus 2018 року випуску та в дружини Вадима Шкарівського з’явилася земельна ділянка площею 860 квадратних метрів в Красносілці Лиманського району.  Найцікавішим фактом є той, … читати далi

Інтерв'ю з директором Департаменту забезпечення Держспецзв'язку про судові розгляди навколо новобудови на вул. Жаботинського. В Одесі триває конфлікт навколо забудови ЖК "Альтаїр-3" за адресою: вул. Люстдорфська дорога, 55 / вул. Жаботинського 54А. Наразі тривають суди між Одеською міськрадою і Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України. На ділянці землі біля ЖК … читати далi

Дизайнерки зі світовим ім'ям BEVZA, LITKOVSKAYA, KSENIASCHNAIDER та рух Різні.Рівні презентували колаборацію на підтримку ЛГБТК+ спільноти в Україні. Це — Колекція Рівності, — одяг для тих, хто підтримує рівність для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. Кожна із дизайнерок створила одну унікальну річ для Колекції Рівності. KSENIASCHNAIDER — джинсову куртку … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР