Нові очільники районів Одещини: біографії, статки і медійна активність. Частина 2

22 лютого 2020 р. 10:01

РДА Рені

ІзбірКом продовжує знайомити читачів з новопризначеними головами райдержадміністрацій на Одещині. З першою частиною можна ознайомитися за посиланням.

Отже, чергова п'ятірка новопризначених голів.

Вячеслав Семенюк - голова Кілійської РДА

Президент Володимир Зеленський призначив 39-річного Вячеслава Семенюка головою Кілійської РДА 21 січня поточного року. 

Новий очільник району родом із Красносілки Лиманського району, отримав вищу юридичну освіту, якийсь час працював за дипломом, а потім пішов директором на ТОВ «СК ТРАНС», власником якого є його батько Сергій Семенюк. Пропрацювавши понад п'ять років, звільнився та почав займатися підприємницькою діяльністю, а саме роздрібною торгівлею товарами, які були у вжитку. На даний час він свій бізнес закрив.

СКРІНШОТ: YouControl

Згідно з е-деклрарацією, за 2019 рік від підприємницької діяльності він отримав дохід у розмірі 763 тис. грн. 

Семенюк вказав, що користується квартирою в Одесі у понад 70 кв. м, яка належить його батькові. Що це нерухомість саме батька, очільник району вказав у е-декларації за 2018 рік.  

Пересувається Вячеслав Семенюк на Toyota Camry, яку придбав новенькою ще у 2008 році.

Живе він разом із донькою та сином, хоча у попередній декларації серед членів родини вказував і своїх батьків.

У Facebook Вячеслав Семенюк досить активно веде свою сторінку, де ділиться інформацією про життя району, який очолює.   

Дмитро Крісанов - голова Кодимської РДА

Нового очільника Кодимської РДА 35-річного Дмитра Крісанова президент Володимир Зеленський призначив 17 січня. 

До цього призначення новоспечений голова райдержадміністрації тривалий час займався підприємницькою діяльністю. В останні роки ФОП "Крісанов Д. В.", у якому він був директором, брало участь у восьми електронних торгах, з них у шести він став переможцем на загальну суму  245 тисяч 477,74 грн. Тендери були виграні на поставку хлібобулочних виробів до соціальних та освітних закладів Кодимщини.

СКРІНШОТ: clarity-project.info

Народився Крісанов у Кодимі, отримав вищу економічну освіту. Потім працював на різних посадах у харчовій галузі та переробній промисловості на Київщині та у Вінницькій області.

Живе разом із дружиною Людмилою та двома синами.

Зазначимо, що новий очільник Кодимської РДА вже подав е-декларацію за 2019 рік. Згідно з документом, тоірк він заробив понад 573 тис. грн. Його дружина отримала понад 518 тис. грн від підприємницької діяльності, а також 10 тис. 320 грн у якості соцдопомоги на дитину.

У власності родини немає ніякої нерухомості, проте є три автівки, дві з яких записані на самого Дмитра Крісанова: Mercedes-benz 208 D 1993 року випуску, який він набув у власність у 2017 році, та BMW SERIE 3 2006 року випуску, придбаний наприкінці минулого року за 50 тис. грн. Людмила Крісанова володіє автомобілем Citroen С3 2011 року випуску, який купила у листопаді 2019-го за 45 тис. грн. Іншого цінного майна та збережень голова Кодимської РДА не закдекларував. 

У Facebook вдалося знайти таку сторінку Дмитра Крісанова, на якій він досить довго не був активним, але останнім часом там почали з'являтися дописи про роботу органів влади.

Геннадій Бамбура - голова Любашівської РДА

Ще один новий очільник райдержадміністрації, якого президент Володимир Зеленський призначив 21 січня, - Геннадій Бамбура. Його призначили керувати Любашівською РДА.

До цього 44-річний Геннадій Бамбура керував відділенням товариства з обмеженою відповідальністю «Вендор-Фінанс».

Народився у селі Солтанівка Любашівського району. Має дві вищі освіти: перша - облік і аудит, економіст з бухобліку і фінансів, а друга - магістр фінансів. 

Живе Геннадій Бамбура разом із дружиною Тетяною та донькою. Тетяна Бамбура працює заступником начальника персоніфікованого обліку осіб з інвалідністю, ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення Любашівської РДА.

Г. Бамбура - перший праворуч

Згідно з е-декларацією за 2019 рік, новий очільник району має житловий будинок у Любашівці площею 90 кв. м та квартиру в Одесі у 29 квадратів. Також у нього є автомобіль Peugeot 407 2007 року випуску, який він придбав у 2017 році.

Торік чиновник заробив трохи більше 53 тис. грн, а його дружина - майже 105 тис. На рахунку у банку Геннадій Бамбура тримає майже 140 тис. грн. 

У соцмережі Facebook вдалося знайти сторінку Геннадія Бамбури, де йдеться останнім часом про події в районі, а також є репости зі сторінок представників центральних органів влади.

Денис Драган - голова Миколаївської РДА

Розпорядження про призначення головою Миколаївської РДА 32-річного Дениса Драгана президент підписав 15 січня. До цього новопризначений очільник району не працював, а перебував на обліку в Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості. Зазначимо, що Драган - родом з Миколаївки, у якій прожив більшу частину життя.

На останніх виборах Денис Драган був куратором від "Зе-команди" у Миколаївському районі.

Має вищу юридичну освіту. Працював у різних державних установах з 2012 року на посадах державного реєстратора та головного спеціаліста у службах реєстрації. До того, як стати безробітнім, він у період з травня 2017-го по червень 2019 року обіймав посаду державного реєстратора у комунальному підприємстві Новоселівської сільради «Регіональне бюро державної реєстрації» Березівського району.

Одружений, має дві доньки. Його дружина Діана торік звільнилася з посади головного спеціаліста відділа звітності та бухгалтерського обліку управління Державної казначейської служби у Миколаївському районі, про що заповнила відповідну е-декларацію

Все нерухоме майно у родині зареєстровано та Діану Драган: земельна ділянка у селі Ісаєве Миколаївського району (122 кв. м), 50% квартири площею у 80 кв. м у цьому ж селі, а також квартира у Миколаївці площею майже 54 квадрати.

А от автомобілем Ford Scorpio 1989 року випуску володіє сам голова сім'ї, Денис Драган. Автівку він придбав у 2018-му за 25 тисяч гривень.

Денис Драган має сторінку у Facebook, яку веде досить активно. На ній він в основному перепощує чужі публікації. 

Вадим Юдов - голова Ренійської РДА 

Голову Ренійської РДА, 41-річного Вадима Юдова, президент Володимир Зеленський призначив 21 січня. До призначення новий керівник району обіймав посаду регіонального директора філій (Маріупольська, Херсонська) Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків. 

Народився Вадим Юдов у місті Тальне, що на Черкащині. Має неповну вищу освіту за фахами технік-механік, судноводіння на морських шляхах, судноводій, а також дві вищі, за однією він - юрист, а інша має напрямок бізнес адміністрування.

Працював на різних посадах у відділеннях "Імексбанку" та "Брокбізнесбанку".

У нового голови району велика родина. Він живе разом із дружиною Оксаною Камінською-Юдовою, двома доньками, сином та тещею. 

В е-декларації за 2019 рік Вадим Юдов вказав, що у власності його родини є квартира площею 42 кв. м, 75% якої належать його тещі, а інша частина - його дружині. Крім того, теща очільника РДА має ще одну квартиру в Одесі, але вже площею 178 кв. м. 

Дві автівки, які має родина, записані на Оксану Камінську-Юдову, це - Mitsubishi Lancer, який вона придбала новим у 2006 році, та Mitsubishi Outlander 2018 року випуску, куплений торік за 876,5 тис. грн.

У 2019 році Вадим Юдов за основним місцем в Інспекції підготовки моряків заробив понад 250 тис. грн, ще 6 580 грн отримав у судоходній компанії Bomar G LLC. Дружина новопризначеного очільника торік отримала майже 317 тисяч гривень від підприємницької діяльності, та майже 25 тисяч у вигляді страхових виплат.

У готівці Вадим Юдов зберігає 54 тис. доларів.

Ставши головою Ренійської РДА, Вадим Юдов незабаром завів сторінку у Facebook, проте окрім основної інформації, фото профіля та обкладинки сторінки на ній немає жодного допису.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Підмітанням вулиць в Одесі ще кілька років тому опікувалися виключно комунальники. Однак поступово ці роботи перестають виконувати працівники ЖКС. На зміну комунальникам приходять керуючі компанії. І складається цікава ситуація – там, де комунальники розорювалися і по самі вуха влазили в борги, приватні фірми, пов'язані з міською владою, заробляли непогані гроші. … читати далi

Блекаут минулого тижня для півдня України виявився всього лише увертюрою до цієї. 23 листопада по Україні було випущено менше ракет, ніж під час попереднього удару – 70, 51 з них збили наші ППО, але результат для півдня України виявився важче. Одеська область, поряд з багатьма іншими областями, на кілька годин … читати далi

Жителька міста Татарбунари в Одеській області отримала підряди на капітальні ремонти укриттів в дитячих садках та ліцеї, а також на ремонт дитячого оздоровчого закладу, який прийматиме вимушених переселенців. Все б нічого, та пані має сумнівну репутацію, два капітальних ремонти укриттів підозріло дешево коштують і ніяких документів, які б підтвердили спроможність … читати далi

Звільнена територія в Харківській області настільки всіяна мінами та вибухонебезпечними залишками російської артилерії, що знадобляться роки, щоб її розчистити. Журналісти De Morgen виїхали із групою розмінування до села Липці, що розташоване менш ніж за 10 кілометрів від російського кордону. Читайте матеріал у перекладі для Центру публічних розслідувань. «Не ходіть по … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР