Вакцинація в Одесі: 500-й щеплений, ранкові черги й домашні улюбленці

25 липня 2021 р. 18:42

коронавірус Одеса

Кореспондент ІзбірКома разом з рідними щепився від COVID-19 в центрі масової вакцинації у ТЦ Fontan Sky у неділю, 25 липня.

У цей день і напередодні тут працювали фахівці КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Одеської міської ради, які робили щеплення вакцинами Comirnaty/Phizer, CoronoVac i Moderna. Також можна було ревакцинуватися препаратом AstraZeneca. Директорка ЦПМСД № 2 Марина Ясіновська розповіла, що через деякий час після початку роботи спостерігався наплив бажаючих вакцинуватися, тому утворилися черги. Проте згодом вони зникли. На момент візиту кореспондента на території центру вакцинації перебувало близько 30 пацієнтів. Ситуація була спокійною, дехто з одеситів навіть приходив з домашніми улюбленцями.

Станом на 16.30 щеплення від COVID-19 тут пройшли понад 600 осіб. Для порівняння: всього за 23 липня в даному центрі вакцинувалися 648. Окрім українців, щеплення роблять іноземцям, зокрема, громадяням КНР і В'єтнаму.

П'ятисотим за день пацієнтом став студент морського університету Денис Покровський. Юнак прийшов зробити перше щеплення разом зі своєю дівчиною, яка в той самий день ревакцинувалася. Денису вручили подарунок - футболку. 

19:30. У ТЦ Fontan Sky станом на 18.00 25 липня вакцинували 903 особи, повідомила Марина Ясіновська.

Водночас очільник міського департаменту охорони здоров'я Левон Нікогосян у Facebook оприлюднив загальну кількість щеплених в Одесі за суботу і неділю: 8810.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР