В Одесі на погашення марки з песиком Патроном завітав його двоюрідний дядько

01 вересня 2022 р. 15:43

війна Одеса

Першу марку, купуючи яку людина одразу стає учасником благодійної акції, погасили 1 вересня на одеському Головпоштамті. 

Марка присвячена псу-саперу - Патрону. 

Цікаво, що в Одесі на урочистостях з приводу погашення марки був присутній пес Буч - двоюрідний дядько Патрона та також пес-сапер. 

Цей собака є трикратним мультичемпіоном світу по дог пуллеру. Як зазначають рятувальники ДСНС, саме Буч "вчив" Патрона знаходити міни. 

Сам Патрон, до речі, також брав участь у погашенні марки про себе, але в Києві.

Завдяки продажам марки Укрпошта планує зібрати понад 1 мільйон євро на машину для розмінування, а також допомогти притулкам для тварин.

Аркуш включає вісім марок із зображеннями життя Патрона, що виготовлені на самоклейному папері. Тираж — 1 млн екземплярів. Кожен, хто його придбає, стане учасником благодійного проєкту.

Раніше в Одесі начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та директор Одеської дирекції “Укрпошти” Сергій Дрозд погасили в Одесі поштовий блок «Вільні. Незламні. Непереможні», з українським воїном та шістьма ілюстраціями, які показують останні шість місяців повномасштабного вторгнення окупантів. 

На початку серпня Одеська та Миколаївська дирекції "Укрпошти" погасили в Одесі лімітовану марку "Святий Миколай захищає Миколаїв". 

Ідея народилася під час роботи над антивоєнними картинами, присвяченими захисту Миколаєва та звільненню острова Зміїний від російських військ. Картини стали основою для створення марок та тематичних конвертів у волонтерському проєкті допомоги фронтовим територіям. 

У березні Укрпошта оголосила переможця народного голосування за ескіз для поштової марки «Русский военный корабль, иди на***!». Ним став український художник Boris Groh, за якого проголосувало понад 1700 людей з 8 тисяч усіх голосів. 

Фото: ІзбірКом та Офіс Президента України

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР