Сесія Одеської міської ради

09 лютого 2022 р. 11:50

Одеса

Депутати Одеської міської ради зібралися 9 лютого на сесію. Напередодні постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Одеської міської ради під час засідання 8 лютого підтримала прохання комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси" про перерозподіл 38,5 мільйонів гривень з бюджету міста.

А заплановане засідання постійної комісії з питань просторового розвитку, землеустрою та регулювання земельних правовідносин 8 лютого 2022 року не відбулося через відсутність більшості членів комісії.

Між тим постійна комісія з питань екології, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, зв’язку та інформаційних технологій розкритикувала проєкт міської цільової програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в Одесі на 2022-2027 роки та повідомила, що не буде підтримувати ухвалення цієї програми на пленарному засіданні сесії міської ради.

ФОТО: ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР