День гумору в Одесі: концерт, флешмоб "Чемодан-вокзал-росія" та арт-виставка

01 квітня 2022 р. 14:05

1 квітня в Одесі проходить воєнна "Гуморина-Джавеліна". Біля центрального входу Одеського залізничного вокзалу відбулися флешмоб та концерт "Чемодан-вокзал-росія".

Журналісти ІзбірКома теж відвідали захід. 

Задумка постановки "Чемодан-вокзал-росія" полягала в тому, що до вокзалу прибув непроханий російський військовий з валізою, якого вигнали українки. У концерті взяли участь оркестр та артисти з волонтерського центру "Творчі сили".

Також на площі встановили несправжній танк, як робили для омани нацистів в Одесі під час оборони під час Другої світової війни.

Також, в рамках марафону, проходить арт-виставка воєнної сатири, яку можна буде відвідати з 2 квітня за адресою Пушкінська, 32.

У рамках заходу з 12:00 до 16:00 проходить благодійний онлайн-марафон на підтримку Збройних Сил України. Хедлайнерами стали виконавці Олег Скрипка та Коля Серга.

Участь в марафоні взяли одеські артисти: гурт «Пожежний кран», Анастасія Букіна, Борис Барський, артисти театру Музкомедії, гурт «Мануфактура», директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.

Також заплановано, що на зв'язок вийдуть: Настя Каменських, Юрій Великий, Pianoбой, Андрій Войников та Артем Пивоваров.

Приєднуйтесь до прямої трансляції святкування.

ХРОНІКА ВІЙНИ

Фото: ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР