Чи готова Одеська ТЕЦ до опалювального сезону

09 жовтня 2021 р. 09:08

Одеса екологія тарифи

Сьогодні, 8 жовтня, генеральний директор акціонерної спільноти «Одеська ТЕЦ» Іван Донченко показав підготовку підприємства до опалювального сезону: «Наша готовність практично 100%, тобто ми можемо вмикатися хоч сьогодні. Ті роботи, які закінчуються, вже до старту не мають відношення, вони виконуються за графіком. Повний цикл підготовчих робіт заплановано закінчити до 15 жовтня».

Як пояснив ІзбірКому член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Євген Магльований, для споживачів тариф на тепло зафіксовано на тому ж рівні, який діяв на момент закінчення минулого опалювального періоду. Така стабільність пов’язана з підписанням меморандуму між місцевою владою та НАК «Навтогаз». За його умовами для населення діє трирічний контракт, в якому зафіксовано вартість газу у розмірі 7 грн 42 коп./м куб., для бюджетних споживачів цей тариф складає 13 грн 66 коп./м куб.

«Комунальне підприємство «Водопостачання Одеси» - основний постачальник тепла в нашому місті, закупає теплову енергію в «Одеської ТЕЦ», ми подаємо тепло в їх теплові мережі. Чотири теплові магістралі діаметром від 500 до 700 мм. Тариф на цю теплову енергію встановлюється національною комісією регулювання електроенергетики та комунальних послуг. На сьогодні тариф складає 1229 грн/Гкал», - додав генеральний директор «Одеської ТЕЦ». За його словами, цей тариф встановлено для населення Одеси та Одеської області, діє він ще з минулого року та цьогоріч підвищуватись не буде.

Фото: ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР