Акція проти будівельних робіт біля «Чкаловського» пляжу

24 квітня 2021 р. 14:10

Сьогодні відбувається акція «День звільнення узбережжя 2.0», організаторами якої є ГО «Зелений лист» і ВО «Автомайдан» з приводу будівельних робіт на пляжі «Лагуна» і на сусідньому пляжі санаторію ім. Чкалова.

Акція спровокована тим, що вночі 24 квітня біля «Чкаловського» пляжу почала працювати будівельна техніка. Зелену зону пляжу збираються забудувати елітними приватними віллами. Тут раніше знесли всі літні будиночки для відпочинку і зараз готують майбутній будмайданчик. 

Активісти зібралися на «Трасі здоров'я», а потім спустилися на «Чкаловський» пляж та «Лагуна».

У січні 2020 року колегія суддів Касаційного адміністративного суду відмовилася розглядати скаргу Громадської організації «Європейській закон і порядок» щодо видачі дозволу на виконання будівельних робіт з будівництва курортного комплексу з апарт-готелем на території санаторія імені Чкалова над «Чкаловським» пляжем.

У лютому 2019 року компанія SAGA Development презентувала проєкт готельного комплексу, який вона буде зводити спільно з Perfect Group на нижній терасі санаторію імені Чкалова над «Чкаловський» пляжем.

Нагадаємо, техніка заїхала на пляж «Чкаловський» ввечері 4 січня 2019 року, та почала знесення санаторних будиночків. Але після того як на місці з'явилися громадські працівники і журналісти, робітники забрали техніку і поїхали, встигнувши при цьому знищити будиночки на лівій частині приморського схилу.

Фото: ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР