У Доброславі відкрили Дубай парк

23 серпня 2020 р. 11:27

Парк під назвою «Дубай парк» відкрили 22 серпня у Доброславі. Голова селищної ради Людмила Прокопечко повідомила присутнім, що вона вже встигла побувати в багатьох містах  світу, але Дубай її вразив найбільше, тому вирішила відтворити хоча б невелику його  частину в Доброславі.

Вона повідомила присутнім, що це тільки перша частина проєкту. В подальшому планується розвивати і поступово добудовувати цей парк. Наприклад, найближчим часом на цій території буде відкрито «Сімейне» кафе та громадський туалет.

Людмила Прокопечко також наголосила, що в будівництві парку фінансово допомагали  Кабінет міністрів України,  депутати різного рівня та підприємці. Фізичну роботу виконували небайдужі мешканці Доброслава, а оздоблення створювали  дизайнери, архітектори, скульптори та ковалі. На святі мешканці Доброслава та численні гості  мали змогу спостерігати світлове та піротехнічне шоу.

ФОТО: Т.Коломієць/ІзбірКом 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР