В Одеській області стартувало українсько-румунське навчання “Riverine - 2018”

05 вересня 2018 р. 21:00

q

4 вересня у Ізмаїлі Одеської області стартувало українсько-румунське навчання "Riverine - 2018", метою якого є відпрацювання спільних дій багатонаціональних катерних тактичних груп для підвищення їх взаємосумісності та спроможностей проведення операції з безпеки на річці Дунай. Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України.

На церемонію відкриття маневрів прибули представники Командування Військово-Морських Сил ЗС України, Державної прикордонної служби України, Морських Сил та Берегової охорони Румунії, а також органів державної влади.

"Подібне двостороннє українсько-румунське навчання "Riverine -2018" ми проводимо вперше і воно спрямоване на зміцнення регіональної безпеки та покращення взаємодії між флотами України і Румунії, - зазначив заступник начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Андрій Куриленко. – Ці маневри дозволять нам підтримувати стабільність у регіоні, якісно тренувати сили та запроваджувати стандарти взаємодії між військовими моряками" - додав він.

Українські й румунські військові моряки та прикордонники впродовж трьох днів відпрацьовуватимуть тактичні елементи за стандартами НАТО в складі багатонаціональних катерних тактичних груп та підвищать взаємосумісність катерів флотів та берегової охорони двох країн з питань висвітлення надводної обстановки на річці Дунай, тактичного маневрування і проведення доглядових операцій. Навчання проходитиме на ділянці річки Дунай від м. Ізмаїл (Україна) до м. Бреїла (Румунія) та триватиме до 6 вересня 2018 року.

ФОТО: прес-центр Командування ВМС ЗС України

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР