Перша сесія нової Одеської обласної ради в кадрах

04 грудня 2020 р. 10:44

Одеська обласна рада

Перша сесія Одеської обласної ради зібралася 4 грудня. Спочатку про те, що вона відбудеться у п'ятницю обмовився на брифінгу новий голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, а потім обласна територіальна обласна комісія офіційно оголосила дату засідання.

Одеська обласна територіальна виборча комісія ухвалила дві постанови про реєстрацію депутатів Одеської обласної ради.  Згідно з постановами зареєстровано 71 депутата.

За результатами голосування на виборах депутатів Одеської обласної ради 5% бар’єр подолали місцеві осередки семи політичних партій. Найбільшу кількість мандатів в оновленому складі отримала регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» – 24.

Перед початком сесії відбувся мітинг проти призначення Сергія Гриневецького на посаду голови ОДА. В мітингу брали учать 10 осіб, серед яких активісти Михайло Голубев, Олег Михайлик та Михайло Кузаконь.   

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР