В Одесі пройшов другий регіональний форум "Медіаграмотність: регіональний вимір"

01 лютого 2020 р. 14:28

Вчора, 31 січня, в Одесі відбувся ІІ регіональний форум «Медіаграмотність. Регіональний вимір», організований Одеською обласною організацією «Комітету виборців України» спільно з медіахолдингом ІзбірКом. У заході взяли участь експерти, освітяни, бібліотекарі, журналісти і громадські активісти.

Форум був присвячений обговоренню ситуації з медіаграмотністю в регіоні, зокрема на підставі даних, отриманих під час проведення фокус-груп у 26 населених пунктах Одеського регіону; роботі регіональних ЗМІ та висвітленню реформ у регіональних медіа; питанням освіти і неформальної освіти у сфері медіаграмотності.

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

ФОТО: ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР