Український театр в Одесі відновлює виставу "Собаче серце", щоб пояснити сучасні події

07 жовтня 2022 р. 12:37

війна культура Одеса

Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. Василька відновлює виставу по твору "Собаче серце" Михайла Булгакова.

Як зазначив головний режисер Максим Голенко, саме Булгакова зараз вирішили відновити задля того, щоб спробувати пояснити глядачу сучасні події.

"Для мене саме "Собаче серце" демонструє, звідки беруться ті "орки", які зараз намагаються окуповувати Україну. Як формувався цей "хомо совєтікус", - зазначив режисер.

У виставі задіють 11 нових акторів.

У вересні інший одеський театр "Опери та балету" показав постановку опери Олександра Родіна "Катерина", яка стала наймасштабнішою за часів незалежної України постановкою Одеського національного академічного театру опери та балету. 

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко підписав досьє на включення Одеси до основного списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. 

Депутати Одеської міської ради 39 голосами підтримали створення Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції в складі ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР