В стаціонарах Одещини стало більше помирати дорослих та менше дітей

19 квітня 2021 р. 14:21

медицина

Кількість померлих пацієнтів стаціонарів Одеської області впродовж п'яти останніх років постійно зростає. 

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної адміністрації у відповідь на інформаційний запит ІзбірКому

Зокрема для порівняння у 2020 році в стаціонарах загалом померли 7 тисяч 877 пацієнтів, а у 2016 році - 6 тисяч 674. Більш того, кожного року ця кількість лише зростала. 

Втім, це стосується дорослих пацієнтів, тоді як кількість дітей померлих у стаціонарах лікарень навпаки знижується. Наприклад, у 2020 році померли 162 дитини віком від 0 до 17 років, а у 2016 році їх було 226, це стосується й немовлят віком до одного року - 113 у 2020 році проти 175 у 2016 році. 

Зазначимо, що за 2020 рік трохи випадає серед інших через те, що почалася пандемія коронавірусу, через який на Одещині померли вже 2 тисячі 245 осіб. Лише в Одесі від цієї інфекції померли 26 медиків. 

Як зазначають у Державній службі статистики, загалом упродовж січня 2021 року чисельність населення країни в цілому зменшилася на 33,5 тис. осіб. Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 38 живонароджених. Зокрема в Одеській області за той же січень померли 3 тис. 442. Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 43 живонароджених.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я повідомило про те, що за добу 18 квітня в Одеській області не зареєстровано жодного летального випадку COVID-19, до того ж регіон не потрапив до п'ятірки лідерів за кількістю випадків інфікування за добу взагалі.

Раніше Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я оприлюднив нову карту епідеміологічної небезпеки в Україні, згідно якій Одеська область залишається в "червоній" зоні карантину разом з ще 12 регіонами. 

За суботу 17 квітня зареєстровано майже вдвічі менше випадків ніж за п'ятницю 16-го. Тобто 595 проти 1 тисячі 97 випадків. 

Кількість нових випадків за добу 15 квітня на Одещині знов підскочила та перевищила тисячу.

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 881 випадок захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 14 квітня, а також 34 летальних випадків.

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) визнала, що Росія переслідує режисера Євгена Лавренчука з політичних мотивів та виключила його з бази розшуку. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. За її словами, дані про Лавренчука видалили, оскільки вони не відповідають статті 3 Статуту Інтерполу, яка забороняє «будь-яке … читати далi

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР