В Одесі відкрито 11 міських пунктів вакцинації від COVID-19

25 березня 2021 р. 20:19

Одеса Одеська міська рада

В Одесі триває вакцинація від COVID-19. У всіх 11 Центрах первинної медико-санітарної допомоги Одеси створені тимчасові стаціонарні прищепні кабінети.

Як зазначили в пресслужбі муніципалітету, вакцинація від COVID-19 проводиться відповідно до Дорожньої карти, затвердженої Міністерством охорони здоров'я України.

В даний час вакцинація від COVID-19 в Одесі проводиться з використанням вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). Медпрацівники прищепних кабінетів пройшли спеціальну підготовку і володіють правилами організації і технікою проведення щеплень проти COVID-19, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку після вакцинальних реакцій.

На всіх етапах транспортування і зберігання вакцини забезпечено за принципом «холодового ланцюга» дотримання температурного режиму, зазначеного в інструкції до препарату. Міські пункти вакцинації від COVID-19 забезпечені холодильним обладнанням, медичним інструментарієм і засобами індивідуального захисту медперсоналу.

Зараз йде другий етап вакцинального кампанії, на якому в пріоритетному порядку щеплять від COVID-19 співробітників всіх медичних установ і системи громадського здоров'я, а також працівників соціальної сфери і людей у ​​віці від 80 років.

Також в лист очікування на вакцинацію від COVID-19 можуть записатися всі бажаючі через державний веб-портал електронних послуг «Дія», мобільний додаток «Дія» або зателефонувавши за номером телефону реєстратури свого Центру первинної медико-санітарної допомоги або сімейного лікаря, з яким підписана декларація.

Перед вакцинацією медпрацівник прищепного кабінету проводить огляд пацієнта з метою виявлення протипоказань до вакцинації, а також інформує пацієнта про можливі реакції на введення вакцини і порядку дій у разі їх появи. У разі відсутності протипоказань пацієнт заповнює інформовану згоду і отримує щеплення. Інформація про вакцинацію вноситься співробітником прищепного кабінету в єдину електронну базу даних.

Після вакцинації пацієнт протягом півгодини перебуває в спеціальному кабінеті на території установи, щоб медики могли спостерігати за його самопочуттям. Випадки ускладнення після вакцинації від COVID-19 в міських прищепних кабінетах Одеси не зареєстровані.

Вакцинація від COVID-19 проводиться виключно за попереднім записом. При собі необхідно мати паспорт та мобільний телефон. Також у пацієнта повинна бути підписана декларація з сімейним лікарем (в разі відсутності декларації її можна підписати безпосередньо перед вакцинацією).

Адреси тимчасових пунктів вакцинації від COVID-19 в Одесі:

 • ЦПМСП №2 - вул. Маршала Говорова, 26;
 • ЦПМСП №3 - Фонтанська дор., 30/32;
 • ЦПМСП №4 - вул. Левітана, 62;
 • ЦПМСП №5 - вул. Академіка Заболотного, 59/1;
 • ЦПМСП №7 - вул. Отамана Чепіги, 54 ;.
 • ЦПМСП №10 - вул. Житомирська, 2;
 • ЦПМСП №12 - вул. Пастера, 12;
 • ЦПМСП №14 - вул. Торгова, 14;
 • ЦПМСП №16 - вул. Івана та Юрія Лип, 1;
 • ЦПМСП №18 - вул. Героїв оборони Одеси, 52;
 • ЦПМСП №28 - вул. Давида Ойстраха, 7.

Нагадаємо, одночасно із вакцинацією стартувала і кампанія із її дискредитації. Як зазначає експертка-аналітик Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Наталя Стеблина, не встигла перша партія індійської вакцини потрапити в Україну, як російські пропагандисти розпочали черговий свій наступ на українське інформаційне поле. Вакцину від COVID-19 в Одеській області отримали вже 4 тисячі 730 мешканців, що складає 0,2 % від кількості населення. 

Військовослужбовиця несподівано померла в селищі міського типу Чорноморське Одеської області, за попередніми висновками експертів внаслідок гострих розладів кровообігу. 21 березня вона отримала щеплення від COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca. 

Міністерство охорони здоров'я України повідомило про реєстрацію в Одеській області 1 тис. 177 нових випадків COVID-19 за добу 23 березня, тож кількість захворілих з початку пандемії перевищила 100 тисяч осіб.

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Також слідкуйте за перебігом подій щодо коронавірусу у нашій хроніці, яка постійно оновлюється.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Депутати Ренійського міської ради під час чергової п'ятнадцятої сесії, серед інших, ухвалили рішення про збільшення фінансування програми «Соціальний захист дітей і сімей Ренійського міської територіальної громади» на 11 тисяч 800 гривень за рахунок вільного залишку коштів загального фонду бюджету Ренійського громади на 2021 рік. Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, ці гроші призначені для … читати далi

Кількість нарахованих медиками випадків COVID-19 в Одеській області за добу 15 жовтня сягнула 1 тисячі 321, а летальних випадків зафіксували 14.  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я.  Тобто летальних випадків на два менше ніж позаминулої доби, але нових випадків на 568 більше ніж зафіксовано за 14 жовтня.  Загалом в … читати далi

Міністерство освіти та науки України повідомило про схвалення Урядом проєкту нової редакції закону «Про дошкільну освіту».  «Документом насамперед МОН пропонує запровадити інтернатуру для молодих фахівців сфери дошкілля, реалізувати принцип «гроші ходять за дитиною», втілити в життя академічну автономію закладів дошкільної освіти та упорядкувати їхню типологію. Упевнений, що спільними зусиллями, за підтримки … читати далi

За сто днів ринку землі було підписано 28 тисяч угод на 70 тисяч гектарів вартістю майже 44 тисячі грн/га. Такі результати озвучив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.  А вже станом на 13 жовтня за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України було зареєстровано 29 тис. 493 земельні угоди. Подали заяви … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР