Медикам Одещини заборгували понад 36 мільйонів

03 червня 2021 р. 13:33

бюджет медицина фінанси

Біляївська журналістка, директорка ТОВ ІА "Біляївка.Інфо", депутатка міської ради Галина Халимоник 20 травня оприлюднила інформацію про затримку у виплаті заробітної плати працівникам Біляївської лікарні. За її даними, станом на момент публікації відповідного допису у мережі Facebook вони отримали 50 відсотків зарплати за квітень. 

 

ІзбірКом звернувся до Національної служби здоров’я України із запитом на отримання інформації щодо затримки виплати зарплати в закладах Одеської області, підпорядкованих НСЗУ. У відповіді, що надішла на адресу видання, була надана інформація про заборгованість станом на кінець І кварталу. 

Отже, зазначений документ містив дані щодо 131 закладу, який уклав договори про медичне обслуговування з НСЗУ. Комунальне некомерційне підприємство "Татарбунарська багатопрофільна лікарня" інформації не надало.

Станом на 1 квітня поточного року заборгованість із заробітної плати складала 36 мільйонів 500 тисяч 600 гривень. Затримали виплати загалом 22 заклади.

Найбільша заборгованість була зафіксована у таких:

  • Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф" Одеської обласної ради - 18 млн 774 тис. 700 грн.
  • Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр соціально значущих хвороб" Одеської обласної ради - 6 млн 775 тис. 600 грн. 
  • Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області "Ізмаїльська міська центральна лікарня” - 2 млн 857 тис. 200 грн. 

Згідно з даними НСЗУ, заборгованості з відповідних виплат у Біляївській багатопрофільній лікарні станом на 1 квітня не було. 

В коментарі ІзбірКому  начальник відділу розрахунку вартості медичного обслуговування НСЗУ Олена Загрядська припустила, що такий різнобій, вірогідно, пов’язаний з розривом у часі між днем нарахування заробітної плати та її виплатою, яка могла відбутися вже у квітні. 

Нагадаємо, заборгованість з виплати заробітної плати в Одеській області станом на 1 травня 2021 року становида майже 91 мільйон гривень, що на 5 млн грн більше, ніж на 1 квітня 2021 року. 

Працівникам Одещини у квітні недоплатили майже 86 мільйонів, а найвища зарплатня у фінансистів.

Депутатка Одеської районної ради Наталія Богаченко звернулася до Одеського міського голови Геннадія Труханова з вимогою звільнити директорку департаменту охорони здоров'я Олену Якименко.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР