Майже кожен другий українець підтримує вакцинацію дітей віком від 12 років - дослідження

30 жовтня 2021 р. 20:40

COVID-19 коронавірус

Кожен п’ятий українець декларує готовність вийти на протест проти суворих карантинних обмежень, а майже кожен другий вважає правильним вакцинувати від коронавірусної хвороби дітей віком від 12 років. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією Active Group у жовтні 2021 року.

Згідно результатів дослідження, дві третини респондентів, не вийдуть на протест у випадку запровадження суворих карантинних обмежень у їх населеному пункті: 47,7% – точно не вийдуть, 16,3% – скоріше не вийдуть. Декларує готовність протестувати проти обмежень кожен п’ятий українець: 18,1% скоріше готові вийти на протести, 3,5% – точно готові. Не визначились із своєю готовністю вийти на протест 14,4% опитаних.

Зазначимо, що Міністерство охорони здоров'я України дозволило вакцинувати дітей віком від 12 років без обмежень.

Ставлення українців до вакцинування від коронавірусної хвороби дітей віком від 12 років є переважно позитивним: 29,8% опитаних сказали, що вакцинувати дітей від 12 років точно потрібно, 16,9% – що скоріше потрібно. Негативно ставляться до вакцинування дітей у віці від 12 років 38,3%: 12,9% вважають таке вакцинування скоріше не потрібним, 25,4% – точно не потрібним. 15,1% опитаних не визначились із відповіддю.

Також у ході дослідження було з’ясовано, як змінилось ставлення українців до вакцинації від коронавірусної хвороби протягом останнього року. У кожного другого респондента (52,1%) воно не змінилось. 6% своє ставлення до вакцинації значно покращили, а понад чверть (26,7%) – скоріше покращили. Скоріше погіршилось ставлення до вакцинації від коронавірусної хвороби у 8,1%, а значно погіршилось – у 2,5%. Не визначились із відповіддю 4,6% опитаних.

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час робочого візиту до Одеси пообіцяв, що з наступного року медпрацівники отримуватимуть мінімум 13,5 тисяч, а лікарі – мінімум 20 тисяч гривень.

З 18 жовтня в "червону" зону адаптивного карантину перейшли чотири області України у зв'язку зі зростанням показників захворюваності на COVID-19.

Кабінет Міністрів України під час засідання 11 жовтня змінив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки. 

Дослідження проводилось компанією «Active Group» 20-24 жовтня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.

Фото: ВВС

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР