В Одеській ОДА розповіли подробиці про дві смерті хворих з коронавірусом та підозрою на нього

14 квітня 2020 р. 10:57

ОДА коронавірус

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций розповів про смертельний випадок пацієнтки з COVID-19 на Одещині.

Відповідно до довідки, померла 61-річна пацієнтка із підтвердженим COVID-19 – мешканка міста Подільськ, що на Одещині. Її госпіталізували в найкоротший час працівники Обласного центру екстреної допомоги до Подільської міської лікарні, де їй надавали кваліфіковану допомогу. Проте людина була глибоко віруючою, знехтувала рекомендаціями лікарів і звернулася по допомогу занадто пізно. Медики не змогли її врятувати.

Також він прояснив ситуацію щодо іншої померлої пацієнтки, у якої попередній діагноз «коронавірусна інфекція» не підтвердився.

Померла 53-річна жінка – із смт Захарівка, яку дві години транспортували до Подільська каретою швидкої допомоги. Її доправляли до Подільска, як до найближчої госпітальної бази через попередній діагноз «коронавірусна інфекція». Пізніше ПЛР-тестування не виявило наявності COVID-19.

У доповідній записці медзакладу зазначено, що після транспортування до Подільської районної лікарні стан хворою був стабілізований. Життя її обірвалося вже у лікарні.

«Попри те, що пацієнтка не мала коронавірусної інфекції, сам факт довготривалого перевезення вказує на проблему надання «швидкої допомоги» громадянам. Ми, зі свого боку, зробимо все можливе для покращення рівня охорони здоров'я на Одещині», — підкреслив Максим Куций.

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Також слідкуйте за перебігом подій щодо коронавірусу у нашій хроніці, яка постійно оновлюється.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения с 21 октября запланировал внесение изменений временного характера в схемы движения городского общественного транспорта. Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, это сделают в связи с проведением работ по восстановлению тепловой сети. Предусмотрено закрытие движения автотранспорта по ул. Торговой, на участке от ул. Княжеской до ул. Пастера. … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує 29 осіб для надання пояснень стосовно можливих порушень вимог Законів України «Про запобігання корупції» та «Про політичні партії в Україні». Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Серед запрошених колишня начальниця відділу Державної казначейської служби України у Балтському районі Одеської області Вікторія Попович та начальник Управління Державного агентства … читати далi

Кількість зареєстрованих переселенців в Україні за місяць збільшилася на 4 тисячі 756 осіб, а загалом станом на 30 вересня порівняно з періодом на 30 вересня 2019 року - на 42 тисячі 911 осіб.  Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики повідомили у відповідь на запит видання «Слово і діло».  Найбільше облікованих переселенців проживає на … читати далi

Працівники Південного офісу Державної аудиторської служби закінчили ревізію Комунального некомерційного підприємства ««Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради», під час якої виявили недоотримання та втрат фінансових ресурсів, незаконних витрат на загальну суму 2,6 мільйонів гривень. Як зазначили в пресслужбі офісу, ревізорів цікавив період 1 січня 2017 року по 31 липня 2020 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР