В Одесской области разрабатывают собственный протокол лечения коронавируса

03 квітня 2020 р. 14:23

ОДА коронавірус

Группа независимых врачей обратились в Одесскую областную администрацию с собственным протоколом лечения и предотвращения коронавирусной инфекции.

Об этом сообщил глава Одесской ОГА Максим Куцый

Также область ожидает протокол, утвержденный Министерством здравоохранения, а при ОГА создадут еще медицинский совет. 

В тоже время врачи, авторы протокола, заявили, что особое внимание будет уделяться непосредственно диагностике, так как именно от лабораторной диагностики будут зависеть остальные действия врачей. 

Авторами протокола стали главный врач Одесского областного центра социально значимых болезней Светлана Есипенко, профессор Светлана Галич и ряд анестезиологов. К врачам обратились волонтеры. 

По словам Светланы Есипенко, протоколы Минздрава имеют более общий характер, тогда как прикладного протокола действия для врачей нет. 

Кроме того, протокол должен стать юридической защитой врачей. Сейчас документ должен оценить департамент здравоохранения. 

Напомним, по данным Министерства здравоохранения в Одесской области зарегистрированы 20 случаев инфицирования

  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одеській області представники ОПОРИ фіксують відсутність на деяких дільницях пандусів. Як повідомляє ОПОРА, в Ізмаїлі виборчі дільниці №511002 та №510991 розташовані на другому поверсі. У Болграді дільниця №510288 знаходиться на першому поверсі, але сходинки є досить незручними, а пандусу нема. Спецдільниця №510167 у Березівській районній лікарні знаходиться у підвальному приміщенні, … читати далi

Явка на дільницях під час місцевих виборів 2020 року склала за неофіційними джерелами 33-35%, а у місті Одесі трохи нижче - 30%.  Такі показники оприлюднив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций під час брифінгу.  Він зазначив, що офіційні дані ще має оприлюднити Центральна Виборча комісія.  За даними ОПОРИ, явка на … читати далi

На виборчій дільниці №510706 у селі Сухий Лиман Таїровської селищної громади суб’єкти виборчого процесу викликали поліцію через голосування виборців, які зареєструвалися у селі перед виборами. Як пояснила спостерігачеві ОПОРИ голова дільничної виборчої комісії, за двома адресами зареєструвалася значна кількість виборців: за однією адресою – 65 громадян, за іншою – 72. … читати далi

Голосування на виборчих дільницях закінчилося і комісії почали підрахунок голосів, для виявлення учасників другого туру боротьби за місце міського голови Одеси, а також депутатів обласної, районної та міської рад. Між тим вже оприлюднені результати кількох екзит-полів які вказують на те, що Одеський міський голова Генадій Труханов вийде в другий тур. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР