В одесской мэрии прогнозируют рост заболеваемости COVID-19 в арифметической прогрессии

03 серпня 2020 р. 20:33

коронавірус

Руководитель департамента здравоохранения Одесского городского совета Елена Якименко прогнозирует дальнейший рост инфицирования коронавирусом в городе. 

Своим прогнозом она поделилась в ходе заседания оперативного штаба по вопросам ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в муниципалитете. 

По ее словам, тенденции распространения COVID-19  в регионе и в областном центре в частности дают основания полагать, что за август в Одессе могут заболеть не менее одной тысячи человек. В целом рост заболевания в арифметической прогрессии будет продолжаться. 

«При сохранении тенденции мы ожидаем, что в августе прирост составит более тысячи заболевших, а число госпитализированных в день может увеличиться в два раза. Загруженность коечного фонда инфекционной больницы уже составляет 62,2%, поэтому мы готовим к открытию еще одно отделение на 60 коек в ГКБ 5», — отметила Елена Якименко.

Напомним, COVID-19  подтвердился уже у двух заместителей одесского городского головы - Дмитрия Жемана и Павла Вугельмана. Еще одна заместительница - Светлана Бедрега также находится на самоизоляции, но у нее коронавирус пока не подтвердили. 

СПРАВКА: Арифметическая прогрессия - последовательность чисел, в которой между членами фиксированная разница. Например: 3, 6, 9, 12 и т.д.

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Також слідкуйте за перебігом подій щодо коронавірусу у нашій хроніці, яка постійно оновлюється.

Про те, як жили українці впродовж весни, які зміни до законодавства ухвалювалися читайте у матеріалі Хроніка коронавірусу в одеському регіоні, Україні та світі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вибори ректора Державного університету «Одеська політехніка» відбудуться на підставі наказу Міністерства освіти та науки України від 15 квітня "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Державного університету «Одеська політехніка»". Як повідомили в пресслужбі вишу, вибори відбудуться 23 червня з єдиним кандидатом - Геннадієм Оборським. Брати участь у виборах мають право: кожен науковий, … читати далi

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру створили на публічній кадастровій карті інформаційний шар «Природно-заповідний фонд», що містить інформацію про 7 тисяч 108 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею понад 4,28 мільйонів гектарів. Про це повідомили у пресслужбі Держгеокадастру.  Шар створено з метою збереження та охорони об’єктів природно-заповідного фонду, відкриття … читати далi

Прокуратура повідомила про підозру ще одному лісничому, цього разу державного підприємства «Одеське лісове господарство», за фактом службової недбалості, що призвело до незаконного видобутку корисних копалин державного значення на землях лісового господарства з цільовим призначенням – ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. Слідством з’ясовано, … читати далi

Сильний ураганний вітер зірвав покрівлю даху і купола з церкви в селі Салгани Білгород-Дністровського району Одеської області.  Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат Шабівської об'єднаної громади Сергій Кравченко. "У селі Салгани біда! Зірвало купол і дах храму!", - написав він. Як зазначає видання «Бессарабія INFORM», раніше на місці церкви, розташованої по вулиці Кутузова … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР