С начала карантина в изоляции побывали 322 одессита

28 квітня 2020 р. 14:26

коронавірус

Амбулаторное лечение на дому в режиме самоизоляции на сегодняшний день в Одессе проходят 32 пациента с лабораторно подтвержденным диагнозом COVID-19 и легким течением заболевания.

Об этом сообщили в пресс-службе Одесского горсовета. 

За прошедшую неделю у 41 пациента закончился период карантина, и они сняты с изоляции. Всего с начала карантина с изоляции сняты 322 человека.

По состоянию на 27 апреля при участии Одесского областного лабораторного центра получена информация относительно 621 контактного лица, данные которых передали в Центры первичной медико-санитарной помощи для наблюдения семейными врачами.

Для оперативного мониторинга коечного фонда и дыхательного оборудования всех городских стационаров Одессы создали служебный электронный ресурс, которым управляет Центр мониторинга и противодействия COVID-19. Функциональные возможности сайта расширены: добавлены модули, позволяющие осуществлять учет, контроль и медицинское сопровождение пациентов, находящихся под амбулаторным наблюдением семейных врачей на самоизоляции, а также вести учет работы мобильных бригад.

Напомним, количество инфицированных коронавируса в Одесской области по состоянию на 9:00 28 апреля выросло до 248 человек.

Напомним также, что Одесский городской голова Геннадий Труханов намерен обратиться к министру здравоохранения Максиму Степанову с требованием пояснить: чем руководствовался главный санитарный врач Одесской области Виталий Гончаров, направляя департаменту здравоохранения горсовета письмо, в котором предписывается отправлять материалы для тестирования полимеразно-цепной реакции на коронавирус в лабораторию Украинского научно-исследовательского противочумного институт им. И. Мечникова. 

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Також слідкуйте за перебігом подій щодо коронавірусу у нашій хроніці, яка постійно оновлюється.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив державними нагородами діячів з усієї країни з нагоди Дня Соборності України. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Ордена та медалі діячі отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Серед нагороджених … читати далi

Комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня» ліквідують через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. Даний проєкт рішення винесено виконавчим комітетом на розгляд чергового засідання ради, яке відбудеться 29 січня. Для інформації: комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня», що знаходилось за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Семінарська, 38 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР