Рынки пока не закрывают, но посетителей и продавцов просят быть в масках

Продовольственные рынки в Одессе закрывать не будут, но администрацию просят следить за соблюдением на их территории масочного режима. 

Об этом сообщили в пресс-службе мэрии. 

Одесский городской голова Геннадий Труханов 30 марта встретился с руководителями городских рынков и обсудил вопросы бесперебойного снабжения города продуктами питания, а также соблюдения на рынках санитарно-эпидемических мер в условиях действия режима чрезвычайной ситуации и распространения коронавируса COVID-19.

На сегодняшний день на всех городских рынках продолжают работать торговые точки, реализующие продукты питания, предметы первой необходимости и другие товары, разрешенные Кабинетом министров Украины.

Также во время встречи отмечалось, что перебоев с поставками продукции нет. Дирекция ряда рынков снизила арендную плату для предпринимателей, чтобы продавцы могли делать минимальную наценку на товары.

Кроме масок, дирекция рынков должна обеспечить дезинфекцию торговых точек и проведение ежедневной дезинфекции территории рынков; организацию мер и контроля соблюдения расстояния между покупателями не менее 1,5 метра.

«В Одессе мы не закрываем рынки, но просим вас строго контролировать ситуацию на местах. За вами стоят коллективы, от степени вашей координации с людьми, торгующими на рынке, а их с покупателями, зависит работа рынка в целом. А от соблюдения необходимых санитарных мер зависит здоровье одесситов», - отметил Геннадий Труханов.

Напомним, полиция предлагает ужесточить меры карантина в Одессе, в частности, запретить горожанам передвигаться в личном транспорте более чем по два человека.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Журналісти видання ІзбірКом увесь день 25 жовтня, від початку процесу голосування до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць, даватимуть своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Весь день видання буде моніторити ситуацію, оперативно публікувати новини та інформацію від ОПОРИ, а ще на читачів чекатиме онлайн-хроніка, яка оновлюватиметься весь час.  Якщо бачите щось цікаве … читати далi

Прикордонники будуть допомагати поліції в забезпеченні порядку на території п’ятисот населених пунктів прикордонної зони Одеської області.  Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції регіону Олег Бех. За його словами, усього планують залучити 26 груп прикордонників. Також за порядком слідкуватимуть кілька тисяч поліцейських, військовослужбовців НГУ, рятувальників, а також курсантів одеського спеціалізованого вишу. … читати далi

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР