Лікарі та міська влада Татарбунар у відеоролику закликають містян дотримуватися правил карантину

14 квітня 2020 р. 18:19

Татарбунари коронавірус

За ініціативи Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари, місцеві лікарі та представники міської ради підготували коротке відеозвернення до місцевих мешканців із закликом дотримуватися правил карантину.

«Ти залишаєшся вдома, ми працюємо – лише спільно ми зможемо зупинити коронавірус!» - ключовий меседж відео.

«В умовах необхідності протидії поширенню та мінімізації наслідків коронавірусної інфекції, громада має згуртуватися. Лише працівники, робота яких сьогодні є особливо важливою - медики, працівники правоохоронних органів, працівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, – працюють в штатному режимі. Всім іншим жителям громади за можливості варто залишитись вдома і дотримуватися правил карантину. Це наша спільна відповідальність та можливість зберегти життя та здоров’я людей» - зазначив Леонід Семененко, керівник Координаційного офісу безпеки та член районного оперативного штабу з протидії COVID-19.

Учасники ініціативи «Залишайся вдома» радять дотримуватися двох простих рекомендацій:

  • не виходити з дому без нагальної потреби та обмежити соціальні контакти. Якщо виникла нагальна необхідність вийти на вулицю – необхідно вдягнути маску, дотримуватися дистанції із іншими людьми та дбати про чистоту рук.
  • тим, хто відчув симптоми застуди чи ГРВІ, треба негайно зв’язатися телефоном із сімейним лікарем та дотримуватися його рекомендацій.

Сімейні лікарі Татарбунарського центру працюють у штатному режимі. У разі виникнення проблем із здоров’ям у вас чи вашої близької людини не потрібно одразу йти до лікарні чи в поліклініку. Всі рекомендації в неважких випадках можна отримати по телефону чи Вайберу. Телефон чергового лікаря Татарбунарського центру первинної медико-санітарної допомоги: 068-90-99-865 (цілодобово).

В Татарбунарській міській раді створені мобільні бригади для подвірного обходу громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які живуть самотньо, для оцінки їхніх потреб та подальшої допомоги. Якщо необхідна така допомога чи людина володіє інформацією про осіб, які потребують сторонньої допомоги – можна повідомляти за «телефоном довіри» міської ради: 048-44-3-33-55 та моб. телефон 068-52-87-277. Також з правових питань можна звертатися за безоплатними консультаціями до Координаційного офісу безпеки за телефоном: (094) 962-30-24.

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР