Координаційний офіс безпеки увійшов до штабу з протидії коронавірусу в Татарбунарському районі

07 квітня 2020 р. 12:28

Татарбунари коронавірус

Перше засідання оперативного штабу з протидії коронавірусу в Татарбунарському районі, який створили 1 квітня, відбулося 6 квітня.

До складу штабу, зокрема, увійшов Леонід Семененко, керівник Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах, який більше трьох років розвиває формат безпечної громади, включно з громадським здоров’ям.

1 квітня 2020 року розпорядженням Геннадія Чебана, керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної з поширенням на території Татарбунарського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, утворено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Татарбунарського району. Метою діяльності штабу визначено забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків епідемії коронавірусу.

Начальником штабу призначено керівника КНП «Татарбунарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлану Стогній. До складу штабу були долучені керівники служб та підрозділів районної державної адміністрації, представники ДСНС, поліції,  депутатського корпусу та керівництва районної ради, а також представники громадських організацій.  До складу штабу, зокрема, увійшов і Леонід Семененко, керівник Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари, який більше трьох років розвиває  формат безпечної громади, включно з громадським здоров’ям.

Штаб працюватиме у цілодобовому режимі до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Місцем розгортання штабу визначено адміністративний корпус Татарбунарської районної державної адміністрації по вул. Горького, 1 в місті Татарбунари. На  першому засіданні члени штабу отримали інформацію про стан протидії захворюванню населення коронавірусом, заходами, які приймаються медичними службами району та представниками правоохоронних органів  і служби з надзвичайних ситуацій. Прийнято рішення про створення таких штабів у міській та сільських радах району.

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівництво національного парку "Тузловські лимани" звернеться із позовом до суду через висловлювання голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченко, який назвав Івана Русєва та Ірину Вихристюк "румунськими шпигунами". Про це ІзбірКому повідомив співробітник парку Іван Русєв.  Відповідний допис голова районної ради розмістив на своїй сторінці в Facebook, супроводжуючи його відео інтерв'ю телеканалу … читати далi

Керівники департаментів транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради та комунальної власності Одеської міської ради перестануть працювати з 22 січня.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.  В розпорядженнях міського голови повідомляється, що і Олександр Ілько (департамент транспорту) і Олексій Спектор (департамент комунальної власності) залишили посади "за угодою сторін".  … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов нагадав підлеглим про набрання чинності вимог закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", тож із 16 січня усі посадовці мають розмовляти на роботі українською.  Під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації міський голова розпорядився, щоб керівники підрозділів муніципалітету звернули на це … читати далi

Школи Одеси розпочнуть роботу в звичайному режимі вже з понеділка 25 січня, якщо Кабінет міністрів чогось не змінить.  Про це повідомила під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич. За її словами, наразі усі школи, окрім школи №75 та НВК №310, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР