Координаційний офіс безпеки увійшов до штабу з протидії коронавірусу в Татарбунарському районі

07 квітня 2020 р. 12:28

Татарбунари коронавірус

Перше засідання оперативного штабу з протидії коронавірусу в Татарбунарському районі, який створили 1 квітня, відбулося 6 квітня.

До складу штабу, зокрема, увійшов Леонід Семененко, керівник Координаційного офісу безпеки в Татарбунарах, який більше трьох років розвиває формат безпечної громади, включно з громадським здоров’ям.

1 квітня 2020 року розпорядженням Геннадія Чебана, керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної з поширенням на території Татарбунарського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, утворено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Татарбунарського району. Метою діяльності штабу визначено забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків епідемії коронавірусу.

Начальником штабу призначено керівника КНП «Татарбунарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлану Стогній. До складу штабу були долучені керівники служб та підрозділів районної державної адміністрації, представники ДСНС, поліції,  депутатського корпусу та керівництва районної ради, а також представники громадських організацій.  До складу штабу, зокрема, увійшов і Леонід Семененко, керівник Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари, який більше трьох років розвиває  формат безпечної громади, включно з громадським здоров’ям.

Штаб працюватиме у цілодобовому режимі до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Місцем розгортання штабу визначено адміністративний корпус Татарбунарської районної державної адміністрації по вул. Горького, 1 в місті Татарбунари. На  першому засіданні члени штабу отримали інформацію про стан протидії захворюванню населення коронавірусом, заходами, які приймаються медичними службами району та представниками правоохоронних органів  і служби з надзвичайних ситуацій. Прийнято рішення про створення таких штабів у міській та сільських радах району.

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР