К обеспечению электричеством одесских больниц хотят привлечь военных

30 листопада 2020 р. 15:26

коронавірус транспорт

Одесский городской голова Геннадий Труханов поручил подчиненным обратиться к воинским частям, дислоцирующимся в городе, с просьбой предоставить в распоряжение муниципалитета дизельные генераторы.

Такое распоряжение мэр отдал в ходе дистанционного аппаратного совещания 30 ноября. 

Правда городской голова уточнил, что военных хотят привлекать только в крайнем случае. 

«Попросите их проверить, работают ли те генераторы вообще, и если они дислоцируются где-то далеко, то насколько возможно подтянуть их ближе к городу», - отметил мэр.

Дело в том, что директор департамента здравоохранения Елена Якименко доложила о проблемах с электричеством, которые испытывают лечебные учреждения города в связи с возросшей нагрузкой на сети. Нагрузка же возникла из-за увеличившегося количества работающих кислородных концентраторов, необходимых для лечения больных COVID-19.

«У нас есть проблемы в Инфекционной больнице с электричеством. Мы обратились в УКС и там обещали помочь, но пока справляемся своими силами. Нам надо укреплять сети. По госпоставке мы сделали заявки на дизель-генераторы для "Еврейской больницы" и других», - отметила Елена Якименко.      

Она также отметила, что с поставкой оборудования в принципе сложно и это связано с временем. 

Напомним, Департамент образования и науки Одесского городского совета планирует перевод школьников 5-11 классов на удаленную форму обучения из-за резкого всплеска коронавируса. 

Между тем, Одесский городской голова Геннадий Труханов обвинил волонтеров, в том, что они истерят и сеют панику в Одессе, распространяя информацию о ситуации с COVID-19. 

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України 13 квітня. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання … читати далi

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР