Еще 61 случай: в Одесской области с начала пандемии зафиксированы 1 тысяча 527 случаев COVID-19

26 червня 2020 р. 12:59

коронавірус медицина

Одесский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины, на утро 26 июня лабораторно подтвердил 1 тысячу 527 случаев COVID-19 в Одесской области причем 330 из них у жителей Одессы.

Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета. 

За последние сутки в регионе зарегистрирован 61 новый случай заболевания, все у жителей районов области. Новых случаев COVID-19 у жителей Одессы за последние сутки не зарегистрировано.

По данным на утро 26 июня, на стационарном лечении в городской клинической инфекционной больнице находятся 23 пациента с лабораторно подтвержденным диагнозом COVID-19, из них 21 — жители Одессы.

В тоже время, главный санитарный врач Одесской области Валерий Гончаров отметил, что за неделю наблюдается резкий рост заболеваемости в регионе. По его словам, ожидается рост заболеваемости за счет рынка "Седьмой километр", где уже зафиксированы семь случаев, в основном, у торговцев-иностранцев, которые живут в Одессе.  Гончаров добавил, что коронавирусная инфекция пока не зарегистрирована в трех районах области. 

Напомним, значительный скачок заболеваемости и тревожный антирекорд в 95 случаев COVID-19 за сутки зафиксировал Одесский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины на утро 25 июня. 

Детальніше про ситуацію з карантином та коронавірусом у регіоні у нашій стрічці.

Також слідкуйте за перебігом подій щодо коронавірусу у нашій хроніці, яка постійно оновлюється.

Про те, як жили українці впродовж весни, які зміни до законодавства ухвалювалися читайте у матеріалі Хроніка коронавірусу в одеському регіоні, Україні та світі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Новому міському голові Білгорода-Дністровского планують підвищити заробітну плату на 100%, а також доплачувати йому 115% за різними статтями.  Відповідний проєкт рішення оприлюднений на сайті міської ради. Зокрема проєктом рішення пропонується встановити міському голові  з 12 листопада на період його повноважень:  надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% в посадового окладу з … читати далi

В державній установі «Одеський слідчий ізолятор» за кошти, які надійшли до спеціального фонду установи від використання послуги «платна камера», проведені ремонтні роботи звичайного камерного приміщення. Про це повідомили у пресслужбі Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.  Зокрема відремонтовано загальну камеру площею 44,5 квадратних метрів, яка розрахована на … читати далi

Держекоінспекція розрахувала збитки та пред’явила претензію на суму 1 мільйон 153 тисячі гривень КП «Вилківський міськводоканал», діяльність якого призвела до забруднення хімікатами ділянки, розміром 20 тисяч квадратних кілометрів. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований. «У місті Вилкове Кілійського району Одеської області на земельній ділянці площею 20 … читати далi

Результатом перевірки дотримання суб'єктами господарювання вимог так званого «карантину вихідного дня», а громадянами - маскового режиму в громадських спорудах і транспорті стали 307 протоколів та постанов, складених правоохоронцями на порушників карантинних обмежень. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Одеській області.  Посилені превентивні заходи проводилися мобільними групами з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР