У двох містах Одеської області відбудеться обговорення правових потреб в умовах війни

Громадський центр правосуддя, що діє на базі Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України", проведе в двох містах півдня Одеської області обговорення правових потреб громад та мешканців в умовах війни та воєнного стану.

Як повідомили в пресслужбі "Комітету виборців України", основними питаннями дискусії стануть проблеми забезпечення в громадах безпеки та правопорядку, становище та підтримка ВПО, особливості здійснення освітнього процесу та гуманітарна допомога в громаді.

Круглі столи відбудуться 4 серпня в місті Татарбунари та 5 серпня в місті Рені за участі представників міських рад та комунальних установ, правоохоронців, рятувальників, освітян, волонтерів та громадських активістів.

Основна мета обговорень - привернути увагу до виявлених проблем в громадах в умовах війни та воєнного стану, напрацювати спільне бачення та скоординувати спільну діяльність щодо ефективного реагування на правові, безпекові та гуманітарні виклики.

Для обговорення визначено три основні теми:

  • Актуальні безпекові загрози в громаді, співпраця правоохоронних органів та громадськості щодо підтримання правопорядку в умовах війни та воєнного стану. Стан укриттів в громаді та роботи системи оповіщення.
  • Становище внутрішньо переміщених осіб в громаді та актуальні муніципальні/неурядові програми підтримки ВПО. Гуманітарні потреби ВПО та допомога міжнародних організацій.
  • Особливості освітнього процесу в умовах війни/воєнного стану, рекомендації для громад щодо забезпечення безпеки освітніх закладів.

Представники Громадського центру правосуддя на початку обговорення презентують результати опитування правових та безпекових потреб жителів громад та презентують «дорожню мапу» для ВПО в громаді.

Круглий стіл «Правові, безпекові та гуманітарні потреби Татарбунарської громади в умовах війни/воєнного стану» відбудеться 4 серпня (початок о 10:00).

Круглий стіл «Правові, безпекові та гуманітарні потреби Ренійської громади в умовах війни/воєнного стану» відбудеться 5 серпня (початок о 12:00).

Обговорення організовані Громадським центром правосуддя в м. Татарбунари спільно з Татарбунарською міською радою та Ренійською міською радою.

Громадський центр правосуддя - це мультифункціональний хаб, який розвиває дружнє правосуддя в громадах та просуває новий формат співпраці між органами правосуддя, місцевою владою та жителями на принципах довіри та відповідальності.

Діяльність Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Незважаючи на штормову погоду, в Чорному морі продовжують маневрувати близько десятка бойових кораблів ворожого флоту. Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь". Серед них напоготові чотири носії ракет типу "Калібр" та один великий десантний корабель.  Як зазначають у командуванні за підсумками неділі, важкою ствольною артилерією 152-го калібру обстріляно Миколаїв. Снаряди впали … читати далi

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних … читати далi

Виконавчий комітет Ренійської міської ради ухвалив рішення «Про погодження переліку та тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради»». Подібні рішення ухвалюються щорічно. Так, рік тому, 15 липня 2021 року виконком Ренійської міськради ухвалив рішення № 103 «Про затвердження Положення про платні … читати далi

Шеринг копій цифрових документів в Дії вже доступний у медичних закладах та при отриманні комунальних послуг у найвіддаленіших населених пунктах Одеської області. За інформацією пресслужби Одесбкої ОВА повідомив заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой. «Одними з перших медичних закладів забезпечили можливість шерити цифрові копії документів у Дії за … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР