В Татарбунарах відбудеться тренінг з розвитку правосуддя, дружнього до дітей

11 липня 2020 р. 16:34

Татарбунари

За інформацією пресслужби Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», протягом двох днів, 14 та 15 липня 2020 року, в медіацентрі Татарбунарської районної бібліотеки, відбудеться тренінг «Як створити в громаді дружнє до дітей правосуддя?». Протягом навчання, правоохоронці та інші фахівці, які працюють з дітьми, підвищать свої компетенції щодо стандартів «дружньої» роботи з дітьми. Крім того, буде узгоджено місцевий протокол взаємодії та роботу мультидисциплінарної команди для роботи з дітьми, а також відкриття на базі Координаційного офісу безпеки «зеленої кімнати» для нетравматичної роботи з неповнолітніми.  

Одним з пріоритетів Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року є створення системи правосуддя, дружньої до дитини. Тобто, системи, яка відповідає вікові дитини, швидко працює, є дбайливою, адаптованою і спрямованою на задоволення потреб і реалізацію прав дитини. 

Захід проводиться Координаційним офісом безпеки в м. Татарбунари, з метою підвищення знань та навиків щодо процесуальних прав неповнолітніх, специфіки нетравматичної роботи з дітьми, а також практичного узгодження місцевого протоколу взаємодії зі створенням мультидисциплінарної команди та відкриття «зеленої кімнати» для нетравматичної роботи з неповнолітніми. 

Учасниками навчання стануть 15 фахівців, які дотичні до сфери правосуддя щодо дітей - зокрема, судді та працівники суду, адвокати, прокурори, слідчі, поліцейські, працівники ювенальної превенції та пробації, соціальні працівники, психологи, представники батьківських комітетів, громадські активісти. 

Навчання заплановано провести в два блоки. Протягом першого дня тренінгу, будуть розглянуті наступні питання: поняття та принципи правосуддя, дружнього до дитини; міжнародні стандарти нетравматичного опитування дитини, яка постраждала від насильства чи була свідком насильства; особливості допиту неповнолітнього; безпечне середовище та методика «зелена кімната»; особливості комунікації з неповнолітнім, розпізнавання у дітей стресу, робота з дітьми з порушеннями інтелекту.

Протягом другого дня тренінгу, учасники працюватимуть над практичним впровадженням інструментів дружнього до дитини правосуддя безпосередньо в своїй громаді. Зокрема, узгодять місцевий протокол взаємодії та роботу мульти-дисциплінарної команди для роботи з дітьми, а також відкриття на базі Координаційного офісу безпеки «зеленої кімнати» для нетравматичної роботи з неповнолітніми.  

Захід проводиться в рамках діяльності Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари, яка впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения с 21 октября запланировал внесение изменений временного характера в схемы движения городского общественного транспорта. Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, это сделают в связи с проведением работ по восстановлению тепловой сети. Предусмотрено закрытие движения автотранспорта по ул. Торговой, на участке от ул. Княжеской до ул. Пастера. … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує 29 осіб для надання пояснень стосовно можливих порушень вимог Законів України «Про запобігання корупції» та «Про політичні партії в Україні». Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Серед запрошених колишня начальниця відділу Державної казначейської служби України у Балтському районі Одеської області Вікторія Попович та начальник Управління Державного агентства … читати далi

Кількість зареєстрованих переселенців в Україні за місяць збільшилася на 4 тисячі 756 осіб, а загалом станом на 30 вересня порівняно з періодом на 30 вересня 2019 року - на 42 тисячі 911 осіб.  Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики повідомили у відповідь на запит видання «Слово і діло».  Найбільше облікованих переселенців проживає на … читати далi

Працівники Південного офісу Державної аудиторської служби закінчили ревізію Комунального некомерційного підприємства ««Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради», під час якої виявили недоотримання та втрат фінансових ресурсів, незаконних витрат на загальну суму 2,6 мільйонів гривень. Як зазначили в пресслужбі офісу, ревізорів цікавив період 1 січня 2017 року по 31 липня 2020 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР