В Татарбунарах узгодили спільні дії з підвищення безпеки в курортних зонах та під час проведення виборів

06 червня 2019 р. 13:25

Керівник Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари спільно з нещодавно призначеним керівництвом Татарбунарського відділення поліції, 4 червня узгодили актуальні спільні дії з підвищення безпеки в громаді. 

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної організації  ВГО «Комітет виборців України», зокрема, такими активностями в найближчий час стануть спільні дії з питань безпеки під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, охорона громадського порядку та безпека відпочивальників під час літнього оздоровчого сезону на узбережжі Чорного моря в Татарбунарському районі.

Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко спільно з начальником Татарбунарського відділення поліції полковником поліції Романом Галкіним та його заступником, підполковником поліції Генадієм Петровським, зупинились на питаннях запобігання та протидії порушенню чинного адміністративного та кримінального законодавства щодо підкупу виборців. Правоохоронці наголосили на тому, що особовий склад відділення готовий  до виконання завдань, покладних на поліцію і буде працювати в напрямку недопущення протиправних дій як під час передвиборчої кампанії, так і під час голосування.  

Важливим питанням зустрічі стала участь громадських формувань в охороні громадського порядку та надання допомоги поліцейським у спільних патрулюваннях, охороні правопорядку як у населених пунктах району, так і в курортній зоні. Полковник Галкін акцентував увагу на тому, що під час літнього оздоровчого сезону на території району одночасно перебуває значна кількість відпочивальників. А отже допомога представників громадськості під час масового напливу туристів не буде зайвою.

Заступник начальника відділення, підполковник поліції Генадій Петровський підкреслив, що особового складу поліції, який буде задіяно на охорону громадського порядку у курортних зонах району, не вистачає і потрібна допомога громадських формувань. Відповідно, одним з напрямків співпраці Координаційного офісу безпеки та поліції, правоохоронці бачать поновлення діяльності таких формувань та навчання їх членів. Керівництво відділення поліції також зацікавлене у громадських помічниках, таких як «шерифи» від Центрів зайнятості.  

Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко підвів підсумки спільного проведення з поліцейськими вуличних інформувань населення з актуальних питань діяльності поліції та протидії деяким видам злочинності. Він зазначив, що це буде дуже потрібним і в курортній зоні, адже люди, приїхавши на відпочинок, «розмагнічуються» та стають безпечними, чим і користуються злочинці. Координаційним офісом безпеки було запропоновано спільно з представникам поліції розробити пам’ятку з безпеки для відпочивальників, які прибувають до курортних зон району. Крім того, провести низку просвітницьких заходів з безпеки в дитячих літніх таборах – як з самими дітьми, так і з персоналом. Окрім поліції, до таких зустрічей будуть долучені представники рятувальних служб району. Також протягом червня буде проведена чергова неформальна зустріч в форматі «Кава з поліцейським», участь в якій прийме заступник начальника Татарбунарського відділення поліції. 

Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент розвитку безпечної громади та інклюзивності» впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба у справах дітей Одеської обласної адміністрації змінює персонал Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (колишній притулок «Світанок»), а також роблять в ньому ремонт. Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций, який відвідав колишній притулок.  Також, за його словами, в ОДА повністю переглянули виховний процес, а найближчим часом служба у справах дітей оголосить конкурс на посаду … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов распорядился готовить школы города к приему учеников 1 сентября, даже если придется начинать учебный год с учетом карантинных ограничений.  Соответствующее распоряжение он отдал в ходе заседания оперативного штаба по борьбе с распространением коронавируса при муниципалитете. По словам мэра, отсутствие посещения школы вызывает психологическое расстройство у детей, … читати далi

Фахівці обласного лабораторного центру МОЗ дослідили зразки морської води в Одесі та з'ясували, що вода на всіх пляжах міста не відповідає санітарним нормам. Про це розповіла завідувачка відділом епіднагляду Одеського обласного лабораторного центру МОЗ Олена Варецька, повідомляє «Суспільне». За її словами у всіх пробах морської воді спеціалісти лабораторного центру міністерства зафіксували … читати далi

Группа жителей Доброслава Одесской области перекрыла дорогу Р-55, которая проходит через населенный пункт.  Как сообщила на своей странице в Facebook глава поселкового совета Людмила Прокопечко, протест против присоединения Доброславской ОТГ к Березовскому району. Ранее, 2 июля, в поселке состоялась внеочередная сессия совета, на которой депутаты приняли обращение к Верховной Раде Украины по поводу административно-территориального … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР