В Татарбунарах узгодили спільні дії з підвищення безпеки в курортних зонах та під час проведення виборів

06 червня 2019 р. 13:25

Керівник Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари спільно з нещодавно призначеним керівництвом Татарбунарського відділення поліції, 4 червня узгодили актуальні спільні дії з підвищення безпеки в громаді. 

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної організації  ВГО «Комітет виборців України», зокрема, такими активностями в найближчий час стануть спільні дії з питань безпеки під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, охорона громадського порядку та безпека відпочивальників під час літнього оздоровчого сезону на узбережжі Чорного моря в Татарбунарському районі.

Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко спільно з начальником Татарбунарського відділення поліції полковником поліції Романом Галкіним та його заступником, підполковником поліції Генадієм Петровським, зупинились на питаннях запобігання та протидії порушенню чинного адміністративного та кримінального законодавства щодо підкупу виборців. Правоохоронці наголосили на тому, що особовий склад відділення готовий  до виконання завдань, покладних на поліцію і буде працювати в напрямку недопущення протиправних дій як під час передвиборчої кампанії, так і під час голосування.  

Важливим питанням зустрічі стала участь громадських формувань в охороні громадського порядку та надання допомоги поліцейським у спільних патрулюваннях, охороні правопорядку як у населених пунктах району, так і в курортній зоні. Полковник Галкін акцентував увагу на тому, що під час літнього оздоровчого сезону на території району одночасно перебуває значна кількість відпочивальників. А отже допомога представників громадськості під час масового напливу туристів не буде зайвою.

Заступник начальника відділення, підполковник поліції Генадій Петровський підкреслив, що особового складу поліції, який буде задіяно на охорону громадського порядку у курортних зонах району, не вистачає і потрібна допомога громадських формувань. Відповідно, одним з напрямків співпраці Координаційного офісу безпеки та поліції, правоохоронці бачать поновлення діяльності таких формувань та навчання їх членів. Керівництво відділення поліції також зацікавлене у громадських помічниках, таких як «шерифи» від Центрів зайнятості.  

Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко підвів підсумки спільного проведення з поліцейськими вуличних інформувань населення з актуальних питань діяльності поліції та протидії деяким видам злочинності. Він зазначив, що це буде дуже потрібним і в курортній зоні, адже люди, приїхавши на відпочинок, «розмагнічуються» та стають безпечними, чим і користуються злочинці. Координаційним офісом безпеки було запропоновано спільно з представникам поліції розробити пам’ятку з безпеки для відпочивальників, які прибувають до курортних зон району. Крім того, провести низку просвітницьких заходів з безпеки в дитячих літніх таборах – як з самими дітьми, так і з персоналом. Окрім поліції, до таких зустрічей будуть долучені представники рятувальних служб району. Також протягом червня буде проведена чергова неформальна зустріч в форматі «Кава з поліцейським», участь в якій прийме заступник начальника Татарбунарського відділення поліції. 

Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент розвитку безпечної громади та інклюзивності» впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Збір ідей до Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Одеської області на 2021-2027 роки завершили в Одеській області. Як повідомили у пресслужбі ОДА, мешканці регіону надали 194 проєкти на загальну суму близько 22,6 млрд грн: по пріоритету «Новий соціально-гуманітарний розквіт» надійшло 63 проєкти на загальну суму 1,79 … читати далi

Депутат Одесского городского совета Ольга Квасницкая предлагает решить проблему с восстановлением детского сада в переулке Каркашадзе, сдав его в концессию Об этом она заявила в ходе аппаратного совещания 27 января.  По ее словам, при этом городской совет не теряет здание, а детский сад сможет функционировать.   «Я про это давно … читати далi

Военнослужащий 28-й отдельной механизированной бригады Евгений Щуренко погиб вчера утром на фронте российско-украинской войны в районе Красногоровки Донецкой области. Об этом сообщили в пресс-службе штаба Операции объединенных сил. Солдат проходил службу на должности старшего механика-водителя БМП-2. Его машину обстреляли из станкового противотанкового гранатомета СПГ-9. Евгений Щуренко погиб на месте, еще … читати далi

Президент Украины Владимир Зеленский подписал два распоряжения о назначении глав районных администраций в Одесской области.  Соответствующие документа опубликовала пресс-служба Офиса президента.  В частности новых руководителей получили Тарутинская и Арцизская районные государственные администрации. Все назначения соответствуют списку утвержденному Кабинетом министров в ноябре прошлого года. Так Тарутинскую РГА возглавит Владимир Ореховский, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР