Громадський центр правосуддя в Татарбунарах розпочав інформаційну кампанію серед мешканців

28 лютого 2019 р. 17:18

Одним з головних підходів діяльності Громадського центру правосуддя в місті Татарбунари є безпосередній прямий контакт з місцевими мешканцями.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», для максимального інформування жителів міста та району про послуги Центру, стартувала інформаційна кампанія. Одним з елементів такої кампанії стало поширення інформаційних буклетів та проведення вуличного інформування з актуальних правових питань.   

Зокрема, 22 та 27 лютого, представники Громадського центру правосуддя в місті Татарбунари, провели вуличне інформування жителів міста та району. Спочатку правники завітали до приміської автостанції, на якій мешканцям сіл Білолісся, Трапівка, Лиман, Новоселиця, Зарічне, Вишневе та Приморське були вручені друковані інформаційні буклети щодо діяльності Центру та його контактів.

Потім правники Центру завітали до місцевого ринку, пройшлись центральними вулицями міста та поширили інформаційні буклети серед містян. Керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко, спілкуючись з громадянами, надавав практичну інформацію про діяльність Центру, а також роз’яснення з актуальних для громади питань (зокрема, оренди земельних ділянок, реєстрацію будинків в сільській місцевості, отримання повторного свідоцтва про реєстрацію народження дитини). 

Основні напрямки діяльності Центру: діагностика проблем з доступом до правосуддя в місцевих громадах; координація і розвиток правової допомоги та адміністративних послуг; надання безоплатної правової допомоги вразливим групам; експертна, навчальна та інформаційна  підтримка діяльності судових органів; про-активна просвітницька робота з місцевими мешканцями; впровадження медіації та миротворчого підходу.

Контакти Центру: м. Татарбунари, вул. Центральна, буд. 50. Телефон - (048)443-21-24, електронна пошта tat_gzp@ukr.net. Графік роботи: понеділок – п’ятниця, 9.00 – 16.00.

Діяльність пілотного Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари здійснюється в рамках проекту «Ефективний доступ до правосуддя в місцевих громадах», який виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари сприяє покращенню доступу місцевих мешканців до правосуддя, отримання правової допомоги й альтернативного вирішення спорів, підвищенню обізнаності щодо судочинства, а також сприяє розгортанню співпраці судів та установ юстиції з жителями громади.

                                     

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский городской Геннадий Труханов провел переговоры с представителями индийской компании Spectrum Pharmatech Consultants Pvt. Ltd., обсудив строительство в Одессе крупного фармацевтического завода с собственным центром разработки. Об этом сообщили в пресс-службе муниципалитета.  Компания работает с 1995 года и в том числе имеет опыт реализации проектов в Украине. Открытие производства, как уверяют в мэрии, позволит … читати далi

Одесситы сдали в пункты приема новогодних елок около 20 тысяч деревьев по состоянию на 20 января Об этом в ходе брифинга сообщила заместитель директора департамента городского хозяйства Наталья Мостовских. Как отметила замдиректора, наибольшее количество елок сдают в спальных районах города. «Мы уже раздали 20 тысяч конфет, и процесс обмена елок … читати далi

Украина с 1 апреля не будет впускать на свою территорию автомобили с номерами непризнанного Приднестровья. Об этом 20 января заявил премьер-министр Ион Кику, сообщает «Европейская правда». По словам Кику, Молдова с 10 по 20 января вводила ограничения для проезда приднестровских авто через молдавско-украинскую границу, чтобы подготовиться к запрету, который решила … читати далi

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» звернулася із відкритим листом до прем’єр-міністра України  Олексія Гончарука,  міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак та голів обласних державних адміністрацій. Зокрема, у зверненні йдеться про те, що "низка обласних державних адміністрацій безпідставно та нехтуючи чинним законодавством і  позицією мешканців об’єднаних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР