Громадський центр правосуддя в Татарбунарах розпочав інформаційну кампанію серед мешканців

28 лютого 2019 р. 17:18

Одним з головних підходів діяльності Громадського центру правосуддя в місті Татарбунари є безпосередній прямий контакт з місцевими мешканцями.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», для максимального інформування жителів міста та району про послуги Центру, стартувала інформаційна кампанія. Одним з елементів такої кампанії стало поширення інформаційних буклетів та проведення вуличного інформування з актуальних правових питань.   

Зокрема, 22 та 27 лютого, представники Громадського центру правосуддя в місті Татарбунари, провели вуличне інформування жителів міста та району. Спочатку правники завітали до приміської автостанції, на якій мешканцям сіл Білолісся, Трапівка, Лиман, Новоселиця, Зарічне, Вишневе та Приморське були вручені друковані інформаційні буклети щодо діяльності Центру та його контактів.

Потім правники Центру завітали до місцевого ринку, пройшлись центральними вулицями міста та поширили інформаційні буклети серед містян. Керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко, спілкуючись з громадянами, надавав практичну інформацію про діяльність Центру, а також роз’яснення з актуальних для громади питань (зокрема, оренди земельних ділянок, реєстрацію будинків в сільській місцевості, отримання повторного свідоцтва про реєстрацію народження дитини). 

Основні напрямки діяльності Центру: діагностика проблем з доступом до правосуддя в місцевих громадах; координація і розвиток правової допомоги та адміністративних послуг; надання безоплатної правової допомоги вразливим групам; експертна, навчальна та інформаційна  підтримка діяльності судових органів; про-активна просвітницька робота з місцевими мешканцями; впровадження медіації та миротворчого підходу.

Контакти Центру: м. Татарбунари, вул. Центральна, буд. 50. Телефон - (048)443-21-24, електронна пошта tat_gzp@ukr.net. Графік роботи: понеділок – п’ятниця, 9.00 – 16.00.

Діяльність пілотного Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари здійснюється в рамках проекту «Ефективний доступ до правосуддя в місцевих громадах», який виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари сприяє покращенню доступу місцевих мешканців до правосуддя, отримання правової допомоги й альтернативного вирішення спорів, підвищенню обізнаності щодо судочинства, а також сприяє розгортанню співпраці судів та установ юстиції з жителями громади.

                                     

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Высший антикоррупционный суд не смог провести заседание о делу о сокрытии доходов мэром Одессы Геннадием Трухановым. Его адвокат Александр Лысак заявил, что на это были уважительные причины, но отказался при прессе называть их, сообщает УСИ. Мэр подозревается в недостоверном декларировании своего имущества. Правоохранители утверждают, что указанная в декларациях Труханова информация … читати далi

Изменения к проекту перспективного плана формирования территорий громад Одесской области планируется утвердить до 10 декабря. Об этом сообщили в пресс-службе администрации. В администрации утверждают, что по поручению Кабинета министров Украины провели консультации с представителями общественности и депутатами об изменениях проекта перспективного плана формирования территорий громад региона. Сейчас соответствующий план, утвержденный … читати далi

Глава Одесской областной администрации Максим Куцый провел заседание оперативного штаба по критической ситуации с танкером «Делфи» у берегов Одессы. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook. Участники штаба согласовывают алгоритм, чтобы эвакуировать экипаж с привлечением помощи с воздуха и воды. Глава ОГА распорядился каждые полчаса докладывать о ходе … читати далi

Арцизский районный суд отказал в удовлетворении иска СП «Солинг» к активисту организации «Зеленый лист» Владиславу Балинскому и более того, теперь компания должна активисту деньги. Об этом сообщил Владислав Балинский, опубликовав решение суда. Речь идет об одном из 13 исков, которые компания подала в суд на активистов, протестовавших против застройки «Летнего … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР