В Татарбунарах проведено спільну зустріч з профілактики правопорушень

30 червня 2017 р. 03:00

Неповнолітньому роз’яснили його права та обов’язки як суб’єкта пробації

У місті Татарбунари 27 червня на базі Координаційного Офісу безпеки його представниками та співробітниками партнерських організацій – Татарбунарським районним відділом з питань пробації і Татарбунарським відділенням поліції, проведено профілактичну зустріч з юнаком, який знаходиться на обліку відділу і є суб'єктом пробації.

В черговий раз, 27 червня 2017 року, у Координаційному Офісі безпеки Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» в м. Татарбунари, за ініціативи керівника Татарбунарського районного відділу з питань пробації Алли Мукієнко  та підтримки керівника Координаційного Офісу безпеки Леоніда Семененко, проведено зустріч з суб’єктом служби пробації Олександром, який був засуджений до умовного терміну покарання. Участь в зустрічі також прийняли його батько Василь, співробітники відділу Світлана Балик та Марія Гнатенко, юрист Офісу Аліна Семененко  та офіцер поліції Володимир Слободянюк.

Неповнолітньому роз’яснили його права та обов’язки як суб’єкта пробації. У ході бесіди, присутні спеціалісти та правники, а також офіцер поліції розповіли юнаку про наслідки, які можуть наступити у разі порушення ним умов відбуття умовного терміну покарання та скоєння нового кримінального правопорушення. У Олександра були питання щодо подальшого життя та можливостей отримання спеціальності. Юнак хоче стати чесною та порядною людиною, мріє про сім'ю та добру роботу. Йому наводилися приклади з власного життя присутніх, надавались поради як і чим можна займатися для того, аби заробити чесною працею відповідні кошти.

Зважаючи на те, що розпочався літній оздоровчий сезон, Олександр був попереджений про недопущення порушень порядку відбуття умовного терміну покарання, та недопущення скоєння нових кримінальних злочинів. Юнак запевнив присутніх про те, що у нього немає намірів щодо порушень кримінального законодавства і про те, що він намагатиметься не допускати порушень умов відбуття покарання. Олександру було запропоновано звертатися до відділу пробації та  Офісу з питаннями, які виникатимуть у нього під час відбуття покарання, йому надані контактні телефони Офісу і відповідні рекомендації.

Ініціатива «Безпечна Татарбунарщина спільними зусиллями» впроваджується Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Леонід Семененко

керівник Координаційного Офісу безпеки в м. Татарбунари

Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Российские стратегические бомбардировщики Ту-22М3 отрабатывали этим летом нанесение ракетного удара по Одессе. Об этом на третьей международной конференции по морской безопасности стран Причерноморского региона рассказал командующий Военно-морскими силами Украины адмирал Игорь Воронченко, сообщает Думская. Провокационные учения российские военные провели 10 июля этого года. Самолеты осуществили условный пуск в 60 км … читати далi

Верховная Рада Украины в первом чтении приняла закон, возвращающий в управление местным громадам государственные земли за пределами населенных пунктов, а также запустила ликвидацию Госгеокадастра. Соответствующий законопроект №2194 в первом чтении поддержали 272 депутата, в том числе и нардепы, представляющие интересы жителей Одесской области: Артем Дмитрук, Александр Горенюк, Степан Чернявский, Александр … читати далi

Две больницы в Одессе проведут в январе 2020 года тендеры для выбора компаний, которым заплатят за питание пациентов в ближайшие четыре года. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. В частности коммунальное некоммерческое предприятие «Городская клиническая больница №10» Одесского городского совета заплатит 48 миллионов 999 тысяч гривень за 395 … читати далi

Управление дорожного хозяйства Одесского городского совета провело тендер для того, чтобы выбрать подрядчика, которому заплатят за капремонт дорожного покрытия у Одесского национального академического театра оперы и балета. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион состоялся 12 ноября и в нем участвовали две компании: ООО «СПК «Пик-Строй»» и дочернее … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР