В Татарбунарах проведено спільну зустріч з профілактики правопорушень

30 червня 2017 р. 03:00

Неповнолітньому роз’яснили його права та обов’язки як суб’єкта пробації

У місті Татарбунари 27 червня на базі Координаційного Офісу безпеки його представниками та співробітниками партнерських організацій – Татарбунарським районним відділом з питань пробації і Татарбунарським відділенням поліції, проведено профілактичну зустріч з юнаком, який знаходиться на обліку відділу і є суб'єктом пробації.

В черговий раз, 27 червня 2017 року, у Координаційному Офісі безпеки Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» в м. Татарбунари, за ініціативи керівника Татарбунарського районного відділу з питань пробації Алли Мукієнко  та підтримки керівника Координаційного Офісу безпеки Леоніда Семененко, проведено зустріч з суб’єктом служби пробації Олександром, який був засуджений до умовного терміну покарання. Участь в зустрічі також прийняли його батько Василь, співробітники відділу Світлана Балик та Марія Гнатенко, юрист Офісу Аліна Семененко  та офіцер поліції Володимир Слободянюк.

Неповнолітньому роз’яснили його права та обов’язки як суб’єкта пробації. У ході бесіди, присутні спеціалісти та правники, а також офіцер поліції розповіли юнаку про наслідки, які можуть наступити у разі порушення ним умов відбуття умовного терміну покарання та скоєння нового кримінального правопорушення. У Олександра були питання щодо подальшого життя та можливостей отримання спеціальності. Юнак хоче стати чесною та порядною людиною, мріє про сім'ю та добру роботу. Йому наводилися приклади з власного життя присутніх, надавались поради як і чим можна займатися для того, аби заробити чесною працею відповідні кошти.

Зважаючи на те, що розпочався літній оздоровчий сезон, Олександр був попереджений про недопущення порушень порядку відбуття умовного терміну покарання, та недопущення скоєння нових кримінальних злочинів. Юнак запевнив присутніх про те, що у нього немає намірів щодо порушень кримінального законодавства і про те, що він намагатиметься не допускати порушень умов відбуття покарання. Олександру було запропоновано звертатися до відділу пробації та  Офісу з питаннями, які виникатимуть у нього під час відбуття покарання, йому надані контактні телефони Офісу і відповідні рекомендації.

Ініціатива «Безпечна Татарбунарщина спільними зусиллями» впроваджується Татарбунарським Офісом Мережі правового розвитку Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» спільно з Татарбунарською районною та міською радою, Татарбунарською районною державною адміністрацією, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Леонід Семененко

керівник Координаційного Офісу безпеки в м. Татарбунари

Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України»

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністерство юстиції запустило власний Telegram-канал, щоб надавати безоплатну правову допомогу. Про це повідомила заступник міністра юстиції України Валерія Коломієць. У Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Трудове, сімейне, пенсійне, земельне  та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав. Поради максимально адаптовані … читати далi

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского городского совета планирует изменить схему движения двух трамвайных и пяти автобусных маршрутов. Об этом в ходе аппаратного совещания 17 февраля сообщил директор департамента Александр Илько. В частности, трамваи №3 и №10 будут ходить только до Старосенной площади. Трамвай №3 будет ходить, соответственно, до … читати далi

Департамент городского хозяйства Одесского горсовета планирует объединение двух коммунальных предприятий, отвечающих за зеленые насаждения в городе.  Об этом сообщил директор департамента Дмитрий Жеман.  По его словам, в результате объединения за зеленые насаждения города будет отвечать КП «Горзелентрест», которое станет «больше и эффективнее».  Сейчас зеленые насаждения обслуживаются несколькими предприятиями, кроме того, … читати далi

Ущерб от вырубки деревьев на склонах одесского побережья, которая произошла в ночь с 31 января по 1 февраля, оценили в 90 тысяч 35 гривень и его уже возместили.  Об этом в ходе аппаратного совещания 17 февраля сообщила директор Департамента экологии Одесского горсовета Валентина Дацюк.  По ее словам, вырубка была несанкционированной, и … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР