В м. Одесі проведуть тренінг для правників з питань стратегічних судових справ та pro-bono діяльності

04 березня 2015 р. 02:00

14 березня 2015 року в м. Одесі для 20 відібраних адвокатів та юристів відбудеться одноденний семінар-тренінг з питань стратегічного судового захисту в Європейському суді з прав людини, а також застосування в своїй роботі принципів pro bono. Участь в заході зможуть прийняти не лише правники з міста Одеси, але й з Одеської області. Відбір учасників тренінгу буде здійснено на підставі анкет з обгрунтуванням мотивації, заявки можна подавати до 11 березня включно.

14 березня 2015 року в м. Одесі для 20 відібраних адвокатів та юристів відбудеться одноденний семінар-тренінг з питань стратегічного судового захисту в Європейському суді з прав людини, а також застосування в своїй роботі принципів pro bono. Участь в заході зможуть прийняти не лише правники з міста Одеси, але й з Одеської області. Відбір учасників тренінгу буде здійснено на підставі анкет з обгрунтуванням мотивації, заявки можна подавати до 11 березня включно.

Тренінг організований Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України”, за сприяння Місії ООН з прав людини в Україні, з метою посилення потенціалу адвокатів та юристів щодо роботи зі стратегічними судовими справами в Європейському суді з прав людини, а також залучення правників до використання в своїй роботі принципів pro bono.

В ході тренінгу більшою частиною будуть розглянуті базові поняття стратегічного судового захисту в сфері захисту прав людини; критерії прийнятності заяв до ЄСПЛ; право на справедливий суд у контексті Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод; порушення статей 3, 5, 8, 10 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод як предмет звернень до Європейського суду з прав людини. Також для адвокатів та юристів буде презентовано можливості впровадження pro bono в Україн як прояву соціальної відповідальності юридичного бізнесу, а також представлено Біржу про боно <u>http://pro-bono.in.ua/</u> Учасники матимуть змогу працювати з практичними кейсами, а також поставити свої запитання. Тренінг проведе Юлія Лісова, адвокат, заступник начальника відділу розвитку людського потенціалу системи безоплатної правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги (м. Київ).

Тренінг відбудеться 14 березня 2014 року, з 10.00 до 18.00 (з перервою на обід та кава-паузи), в конференц-залі “Модерн” готелю “Олександрівський” за адресою м. Одеса, Олександрівський проспект, 12, <u>http://alexandrovskiy.com.ua</u> Для участі в заході, прохання заповнити додану анкету та направити її на адресу <u>odesakvu@ukr.net</u> з темою “Тренінг_14_03_2015” до 11 березня 2015 року включно. Про результати відбору всіх заявників буде повідомлено 12 березня 2015 року. Всі учасники тренінгу будуть забезпечені роздатковими матеріалами, учасникам з Одеської області передбачено відшкодування транспортних витрат на проїзд до/з міста Одеси.

Анкету учасника можна завантажити тут.

 

Захід проходить за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні (Human Rights Fund Programme) та в рамках ініціативи Української Гельсінської спілки з прав людини, за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку SIDA.

Прес-служба

Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Серед регіонів України за обсягами виробленої будівельної продукції Одеська область посіла третє місце. Підприємства регіону виробили її на сумму 6 мільярдів 607,9 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Одеській області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це на 11 відсотків більше.  За характером будівництва обсяги робіт … читати далi

Вищий антикорупційний суд відклав до 25 серпня розгляд справи про спробу привласнення 366 мільйонів гривень п'ятьма особами, серед яких директор комунального підприємства «Одесаміськсвітло». Про це повідомили у пресслужбі суду. Йдеться про кошти, отриманні Україною в рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату як компенсації продажу одиниць установленої кількості викидів парникових … читати далi

Фигуранту дела касательно пожара в гостинице «Токио Стар» Сергею Дурачу изменили меру пресечения с содержания в СИЗО на круглосуточный домашний арест. Такое решение сегодня, 4 августа, приняла коллегия судей Апелляционного суда, передает «Пушкинская».  Сергею Дурачу как и Вадиму Черному вменяют нарушение требований пожарной безопасности. Через несколько дней после пожара Сергей … читати далi

За підсумками другого кварталу 2020 року, чистий прибуток «Одеського припортового заводу» (ОПЗ) склав 336,63 мільйони гривень. Це на 42,1% більше, ніж завод отримав за аналогічний період 2019 року. Така інформація була оприлюднена на офіційному сайті ОПЗ. Разом з тим, за результатами першого півріччя, сума збитків склала 1,1 мільярди гривень. "На … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР