Якою буде нова Одеська районна рада

Одеська територіальна районна виборча комісія підвела підсумки виборів першого складу новоствореної Одеської районної ради.

Більш за всіх мандатів отримає «Опозиційна платформа — За життя» - 18. Цю політичну силу підтримали 73 тисячі 533 виборці, тобто 25,41% тих, хто відвідав 25 жовтня виборчі дільниці. Другу сходинку посіла партія мера Одеси - «Довіряй ділам», яка набрала 48 тисяч 340 голосів, або 16,7%. «Слугу народу» підтримали 46 тисяч 3 виборці, або 15,9%. Четверта - «Європейська Солідарність» - 34 тис. 221 виборець, або 11,82%. Крім того, в райраду проходять ще «Партія Шарія» та «За майбутнє» 22 тис. 855 голосів, або 7,9% та 19 тис. 931 голос, або 6,88% відповідно.

Від «ОПЗЖ» (18 мандатів):

- Леонід Возненко;
- Харлампий Плачков;
- Андрій Буяновський;
- Олена Льовочкіна;
- Анатолій Іванкевич;
- Тетяна Лазарева;
- Оксана Тімченко;        
- Лада Рибалка;
- Артур Хачатрян;
- Валерій Чігідін;
- Лілія Новицька;
- Віталій Кальчев;
- Віталій Саутьонков;
- Борис Магазинник;
- Руслан Кіщун;
- Інна Волкова;
- Юлія Астанкевич;
- Анна Середа.

Від «Довіряй ділам» (13 мандатів):

- Святослав Огренчук;
- Юлія Бойко;
- Муслім Бехоєв;
- Павло Вугельман;
- Олексій Стецюк;
- Антоніна Наконечна;
- Сергій Кондратюк;
- Олександр Мурзагін;
- Сергій Гриневецький;
- Віталій Барвіненко;
- Володимир Левчук;
- Марія Поправка;
- Світлана Липовська.

Від «Слуги народу» (12 мандатів):

- Дмитро Шпинарьов;
- Сергій Альперсон;
- Світлана Дєордієва;
- Олександр Ворохаєв;
- Віталій Вітікач;
- Олександр Ткаченко;
- Олександр Макушин;
- Ольга Муратова;
- Андрій Самойленко;
- Аркадій Мкртичан;
- Дар'я Рибак;
- Андрій Шестаков.

Від «Європейської Солідарності» (9 мандатів):

- Валентина Шульц;
- Павло Шандра;
- Руслан Сиротюк;
- Сергій Міндолін;
- Ольга Мазур;
- Ярослава Вітко;
- Наталія Богаченко;
- Ольга Домбровська;
- Сергій Сізоненко.

Від «Партії Шарія» (шість мандатів):

- Олег Нагаткін;
- Віталій Толстопятий;
- Ніна Ісаченко;
- Майя Марашлець;
- Данило Журавський;
- Олександр Черноіваненко.

Від «За майбутнє» (шість мандатів):

- Лілія Алексейчук;
- Дмитро Гуляєв;
- Ігор Ткачук;
- Іван Бойченко;
- Руслан Сауляк;
- Галина Остапчук.

Нагадаємо, Одеська міська територіальна виборча комісія оголосила результати виборів депутатів в Одеську міську раду

За результатами виборів, до міськради проходять представники п'яти партій, а саме: «Опозиційна платформа - За життя», «Європейська солідарність», «Довіряй ділам», «Слуга народу» і «Партія Шарія».

Зазначимо, що Микола Скорик та Геннадій Труханов зустрінуться у «другому турі» виборів. Переможець мерських перегонів, а також ще низка кандидатів можуть відмовитися від мандату на користь тих, хто нижче у списку.

Нагадаємо, Южненська міська територіальна виборча комісія оголосила результати голосування на місцевих виборах 2020 року - переможцем знов вийшов Володимир Новацький («Слуга народу»).  

Також: Центральна виборча комісія повідомила, що в боротьбі за місце Кілійського міського голови переміг самовисуванець В'ячеслав Чернявський, якого підтримали 48,56% виборців, що відвідали дільниці. 

Ізмаїльська міська комісія вже підписала протокол про результати голосування. Повний список депутатів, обраних до складу Ренійського міської ради Ізмаїльського району, 3 листопада 2020 року опублікувала на офіційному сайті Центральна виборча комісія.

Центральна виборча комісія повідомила, що в боротьбі за місце Березівського міського голови переміг чинний до виборів мер, самовисуванець Валерій Григораш.

Подільська міська територіальна виборча комісія обробила результати виборів міського голови та депутатів міської ради.  

Нагадаємо також, що Білгород-Дністровська міська територіальна виборча комісія оприлюднила постанову, згідно з якою переможцем на виборах міського голови став висуванець партії «Опозиційна платформа - За життя» Віталій Граждан.

Раніше стали відомі прізвища міських голів: Балти - Сергій МазурІзмаїла - Андрій Абрамченко та Чорноморська - Василь Гуляєв. Усі вони окрім Василя Гуляєва до виборів очолювали ці міста.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління дорожнього господарства Одеської міської ради провело тендер для обрання компанії, якій заплатить за капітальний ремонт (відновлення) покриття тротуарів Приморського бульвару. Аукціон відбувся 12 квітня за участю двох компаній: ТОВ «Будівельно-виробнича компанія "Пик-Строй"» та ТОВ «Енерго-Рост». Переможцем обрали ТОВ "Будівельно-виробнича компанія "Пик-Строй", яке погодилося працювати за 10 млн 548,5 тис. грн. Площа покриття, що підлягає капітальному ремонту, … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за минулий тиждень склало та направило до суду 14  адміністративних протоколів. За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено 3 адміністративних протоколи щодо таких осіб: Ольга Жукова, начальниця відділу Державного агентства автомобільних доріг України;  Вікторія Попович, колишня начальниця відділу Управління державної казначейської служби у … читати далi

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області затримали начальника одного з відділень територіального центру Міністерства оборони одразу після одержання 6 тисяч доларів США у якості другої частини від обумовленої суми неправомірної вигоди. Про це повідомили  у пресслужбі управління. За даними поліції, чоловік налагодив схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадян за допомогу … читати далi

Одеська обласна рада передбачила виділення 25 мільйонів гривень в рамках програми підтримки агропромислового комплексу «Аграрна Одещина». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Одеської обласної адміністрації Олег Муратов.  За його словами, п'ята частина з цих грошей буде спрямована на часткову компенсацію за електроенергію для подачі на зрошувані землі, по три мільйони … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР