Ізмаїльська міська територіальна виборча комісія звернулася за роз’ясненнями до Центральної виборчої комісії.
Як повідомляє ОПОРА, в місті Ізмаїлі, що на півдні Одещини, не змогли утворити дільничні виборчі комісії на двох дільницях – у «Дунайській обласній лікарні» Одеської обласної ради та в Ізмаїльській районній лікарні, які перепрофілювали для розміщення та лікування пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Місцеві організації політичних партій не подали кандидатури до ДВК, територіальна виборча комісія також не змогла знайти кандидатури, щоб утворити дільничні виборчі комісії хоча б у мінімальному складі.
«Хворі на COVID-19, які знаходяться у стаціонарних закладах, обмежені у своїх правах згідно з законодавством про введення карантинних обмежень, тому проводити вибори на цих дільницях, піддаючи ризику зараження членів комісії недоцільно», - йдеться у зверненні ТВК до Центральної виборчої комісії, прийнятому на засіданні 8 жовтня.
Члени ТВК при цьому посилаються на постанову Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Згідно з ч. 16 «Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів», затвердженим Кабінетом Міністрів, на спеціальних виборчих дільницях можуть встановлюватися додаткові протиепідемічні заходи відповідно до встановленого режиму перебування закладу чи установи, на території яких розташована виборча дільниця. До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров’я та в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським, іншим особам, які забезпечують виборчий процес та перебувають у приміщенні виборчої комісії, приміщенні для голосування, рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, методом полімеразної ланцюгової реакції та брати участь у роботі виборчої комісії за умови отримання негативного результату.
Згідно з ч. 15 цього ж Порядку члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розташовані приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій, інші особи, які забезпечують виборчий процес та перебувають у приміщенні виборчої комісії, приміщенні для голосування, зобов’язані бути одягненими у захисну маску (респіратор без клапану видиху) та/або захисний щиток.
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.
Громадяни перешкоджали руху транспорту, порушували спокій людей та не реагували на вимоги поліцейських припинити протиправні дії. Про це повідомила пресслужба Нацполіції в Одеській області. У всіх правопорушників у територіальному відділі поліції відбирають пояснення. Відносно них будуть складені протоколи за статтями 173 (Дрібне хуліганство) та 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, …
читати далi
У пробному зовнішньому незалежному оцінюванні взяли участь 7 тис. 851 особа, тобто 92% від кількості зареєстрованих. Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак. Також він зазначив, що порушень під час тестування зафіксовано не було, 45 пунктів тестування (з них 26 – в Одесі) працювали з дотриманням карантинних вимог. …
читати далi
ІзбірКом продовжує слідкувати за деклараціями народних обранців. Тож наразі розглянемо, які статки має голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. Власної нерухомості в очільника облради немає, але дружина Юлія Діденко має: квартиру у Києві площею 32,2 кв. м з 2014 року; 39,9 кв. м приміщення у Трускавці з 2009 року; земельну ділянку …
читати далi
З початку поточного тижня жителі міста Рені, які приходили в КП «Водоканал» заплатити за воду, або з якихось інших потреб, не знаходили цієї установи за звичною адресою, а оголошення на дверях повідомляло, що «Водоканал» переїхав. За останні два роки це вже другий «переїзд» комунального підприємства. З будівлі за адресою: вулиця …
читати далi
Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало 250 перевірок, і в рамках деяких з них перевіряють задекларовані біткоїни. Про це на своїй …
читати далi
Відповідно до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", місцевий депутат зобов'язаний визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому …
читати далi
Система державного управління в Україні потребує нагальних змін і президент Зеленський у своїх виступах неодноразово визначав діджиталізацію як найкращий спосіб …
читати далi
Покращення фінансових показників спостерігається в більшості громад Одеської області за результатами 2020 року. Про це повідомила Олеся Голинська, радниця з …
читати далi
Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області знов оголосила тендер для обрання компанії, яка побудує господарсько-побутову каналізацію та каналізаційні очисні споруди …
читати далi
З метою змінювати стереотипне відношення молоді до прав жінок та гендерної рівності, Громадський центр правосуддя протягом першої половини березня 2021 …
читати далi
Міністерство охорони здоров'я затвердило зміни до протоколу лікування COVID-19. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов'як. «Зміни внесли на …
читати далi
У березні експерти Інституту масової інформації зафіксували 22 випадки порушення свободи слова в Україні, причому 15 з них стосувалися саме …
читати далi
Верховна Рада України у другому читанні ухвалила законопроєкт №4355 «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, …
читати далi
Громадяни перешкоджали руху транспорту, порушували спокій людей та не реагували на вимоги поліцейських припинити протиправні дії. Про це повідомила пресслужба Нацполіції …
читати далi
ІзбірКом продовжує слідкувати за деклараціями народних обранців. Тож наразі розглянемо, які статки має голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. Власної нерухомості …
читати далi
Платіжна система - спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, який допомагає приймати платежі і переводити гроші, отримані від Користувача, Виданню. Діє на підставі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».
Пожертвування - перерахування Виданню грошових коштів з метою її фінансової або іншої підтримки в будь-якому розмірі - на розсуд Користувача.
Користувач - фізична особа, яка є фактичним користувачем сайту та / або його окремих матеріалів, дієздатна і досягла 18 років.
Правила - дані Правила оплати (здійснення добровільних безповоротних платежів на користь Видання).
Умови внесення пожертвувань
Користувач має можливість внести Пожертвування на користь Виданню на добровільній основі в розмірі фіксованої щомісячної або одноразової суми грошових коштів (конкретний розмір Пожертвувань Користувач визначає самостійно на власний розсуд).
Доступні способи переказу грошових кошти (Пожертвувань):
перерахування коштів за допомогою платіжної системи
перерахування коштів на зазначені банківські реквізити
перерахування коштів через краудфандінговий майданчик Patreon.
Здійснюючи Пожертвування (перераховуючи кошти на користь Видання), Користувач погоджується, що він робить його добровільно, свідомо і цілеспрямовано, що він не був введений в оману Виданням стосовно мети / розміру і повернення свого платежу. Також, здійснюючи Пожертвування, він підтверджує, що ознайомився з даними Правилами, згоден з ними і не буде пред'являти Виданню ніяких претензій / позовів ні в теперішньому часі, ні в майбутньому.
Внесення Користувачем грошових коштів в якості Пожертвування є одностороннім безповоротним перерахування таких коштів Виданню Користувачем. Здійснюючи Пожертвування, Користувач підтверджує, що є дієздатним особою, яка має право розпоряджатися грошовими коштами, що перераховуються Виданню.
Видання не несе відповідальності за помилки (в тому числі, технічні), збої або неточності в роботі, а також будь-які інші дії / бездіяльності з боку платіжних систем, банків і майданчики Patreon.
Видання не повертає Користувачеві внесені ним Пожертви ні за яких обставин, включаючи помилково або невірно вчинені ним оплати.
Видання залишає за собою право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення користувачів змінювати Правила. Оновлені / змінені Правила будуть публікуватися на сайті izbirkom.org.ua. Вступати в силу вони будуть з моменту опублікування таких змін / оновлення.
Користувач несе повну відповідальність за достовірність даних платіжної картки та іншої інформації, зазначеної ним при здійсненні Пожертвування.
Оберіть один з варіанті підтримки (Select a membership level). Наразі це 2,5, 9 або 20 євро на місяць.
Натисніть підтримати - Join
Пройдіть авторизацію Patreon. Можете зробити це за допомогою аутентифікації через свій акаунт Google, Facebook або заповнивши поля: Ім’я, електронна пошта, підтвердження електронної пошти та пароль.
В разі авторизації гугл чи фб вас пропустить далі одразу. У разі реєстрації пошти:
Оберіть країну
Оберіть зручний для вас спосіб оплати: paypal або картка. Сервісу потрібні номер картки (16 знаків), дата до якої вона діє, cvv код (зазвичай 3 цифри на звороті) та поштовий індекс.