ТОП - 5 одесских сервисов для проверки политиков

23 жовтня 2020 р. 22:17

ЗМІ вибори

Одесские it-специалисты, аналитики и политические эксперты из разных организаций разработали пять уникальных и современных сервисов, которые помогут избирателям лучше понять политический процесс.

Кроме адаптированного под одесские выборы информационного сервиса Політичний Тіндер от ИзбирКома, где в привычный для многих способ, можно «познакомиться» с кандидатами на мэрскую должность в пятерку входят:

PolitScanner.app – мобильное предложение, которое работает на основе технологии распознавания лиц. Можно просто навести камеру на изображение кандидата (листовки, плакаты, ситилайты и т.д.) и получить информацию про его доходы, биографию и политическую историю. Можно скачать на Android и iOS.

iVote.com.ua – тест для быстрого изучения программ кандидатов в мэры от Института политической информации. Ответив на несколько вопросов, можно понять с кем из кандидатов сходятся ваши взгляды. Так же тест показывает кто, является противоположностью вашим позициям. Время прохождения теста – около 5 минут.

@i_vote_bot – Бот в Телеграме, созданный на основе браузерной версии сервиса iVote. Актуальный для пользователей этой популярной социальной сети. Функционал тот же, но сам сервис адаптирован под требования мессенджера.

Місцеві вибори: Одеса — еще один бот в Телеграме, который поможет одесситам понять: кто баллотируется на вашем округе; кто баллотируется в мэры; как голосовать правильно.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Суворовський районний суд Одеси визнав винним чоловіка, який агресивно заважав роботі журналістів на ринку "Північному". Про це повідомив один з журналістів-учасників конфлікту Віктор Надюк. "10 лютого ми з Ігорем Гвоздьовим, Євгеном Лисим, Денисом Корнишевим, знімаючи сюжет про незаконну торгівлю підакцизної тютюнової продукції, потрапили в неприємну ситуацію з торговцями на Північному ринку. … читати далi

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області провело тендер для пошуку компанії, якій заплатять за послуги з нанесення розмітки полотна доріг міста. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 24 лютого і в ньому взяли участь чотири компанії: ТОВ "Трафік Менеджмент Груп", ТОВ "Терос … читати далi

Експорт товарів з Одеської області у 2020 році становив 1 трильйон 360,6 мільйонів доларів США, а імпорт – 2 трильйони 190,6 мільйонів доларів.   Як повідомляють у Головному управлінні статистики в Одеській області, порівняно з 2019 роком експорт зменшився на 1,7%, імпорт збільшився – на 15,0%. Негативне сальдо становило 830 млн дол. Зовнішньоторговельні операції проводилися … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження, яким скоротив чисельність співробітників Юридичного департаменту муніципалітету зі 111 працівників до 107. Про це повідомили в пресслужбі мерії. Працівників департаменту стане менше на чотири з березня. Таким чином, зменшується штатна чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів з 1 тисячі 981 одиниці … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР