Одесский исполком определил места для размещения предвыборной агитации

27 серпня 2020 р. 12:59

вибори

Исполнительный комитет Одесского городского совета в ходе заседания 27 августа отвел места для оборудования стендов, досок объявлений, на которых можно будет размещать материалы предвыборной агитации на очередных местных выборах 25 октября.

Как следует из документов исполкома, речь идет о 17 местах в Киевском районе, 15 местах в Приморском, 14 местах в Суворовском районе и 11 адресах в Малиновском. Кроме того предвыборную агитацию можно будет размещать на 14 муниципальных афишных тумбах в центре города. 

Кроме того, исполком решил обратиться в Центральную избирательную комиссию с представлением о внесении изменений в перечень обычных и специальных избирательных участков, образованных на постоянной основе на территории Одессы.

Речь идет о шести комиссиях в Суворовском районе с номерами: 511087, 511091, 511097, 511101, 511132, 511147. 

А также о четырех комиссиях в Малиновском районе: 511189, 511199, 511221, 511231 где увеличится площадь помещения, занимаемого участковой избирательной комиссией. Еще одна комиссия №511347 в Приморском районе.

Напомним, у одного из членов Одесской областной территориальной избирательной комиссии подтвержден диагноз COVID-19. Сейчас решается вопрос о необходимости самоизоляции членов облТВК и - возможно - их замены.

К местным выборам 2020 в Одесской области сформированы 27 территориальных избирательных комиссий, в состав которых входят 486 человек от 65 политических сил.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський державний університет внутрішніх справ оголосив тендер для вибору підрядника якому заплатять за капітальний ремонт будівлі спортивної зали. Про це йдеться в повідомлені оприлюдненому в системе електронних закупівель Prozorro. Загалом переможець тендера матиме відремонтувати будівлю Одеського державного університету внутрішніх справ під літерою «К» за адресою: Одеса, 21 кілометр Старокиївської дороги, 42-В загальною площею 813,2 … читати далi

«Укрзалізниця» у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.  Про це повідомили у пресслужбі підприємства. Йдеться про потяги до: Івано-Франківська, Коломиї, Ізмаїла, Дубна, Тернополя, Чернівців, а також Новоселицького та Рівненського районів.  В «Укрзалізниці» зазначили, що відновлення … читати далi

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» оголосило тендер для обрання підрядника, який фактично завершить капітальний ремонт вулиці Шабської в Білгороді-Дністровському Одеської області.  Відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro. Згідно даних системи аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 21 мільйон 152,1 тисячі гривень має відбутися 6 жовтня. Зазначимо, що Служба автомобільних доріг Одеської … читати далi

Колишній ректор Міжнародного гуманітарного університету та проректор з навчально-методичної та виховної роботи Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Полянський помер в Одесі 17 вересня. Про це повідомили у пресслужбі  Національного університету «Одеська юридична академія». З 1998 по 2015 рік завідував кафедрою судових, правоохоронних органів та адвокатури. За час своєї наукової діяльності Юрій Полянський … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР