Вандалы уничтожили доски для агитации в Рени

18 січня 2019 р. 08:50

Исполнительный комитет Ренийского городского совета 11 января принял решение «Об отведении мест для размещения материалов предвыборной агитации».

Всего определили 11 таких мест. Из них в десяти случаях это доски объявлений, установленные рядом с избирательными участками.

Уже много лет подряд под избирательные участки отводятся одни и те же помещения, соответствующие требованиям законов Украины по площади. И одно место с избирательными участками не связано – это афишная тумба на пересечении улиц Пролетарской и Вознесенской. Работы по установке досок объявлений в отведенных местах возложены на КО «Жилищно-коммунальная служба».

Коммунальщики при этом столкнулись с проблемой, актуальной для города Рени – с вандализмом. Не прошло и недели с момента установки досок объявлений, а они уже приводятся в негодность в результате действий отдельных горожан.

В декабре 2016 года та же участь постигла и новые урны, установленные в городском парке, и детские аттракционы, и знаки, регулирующие дорожное движение, и многое другое из коммунального имущества громады города.

Напомним, 31 декабря 2018 года в Украине стартовала кампания по выборам президента Украины. Порядок их проведения регламентируется Законом Украины «О выборах Президента Украины».

В частности в ч. 4 ст. 59 указанного Закона говорится о том, что органы местного самоуправления не позднее, чем за девяносто дней до дня выборов должны отвести места и оборудовать стенды, доски объявлений в людных местах для размещения материалов предвыборной агитации. 

ФОТО: М. Бойко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Заступник голові Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський повідомив розповсюдив інфографіку з якої виходить що на вечір 5 квітня в регіоні налічується вже 27 випадків інфікування.  На свої сторінці в Facebook, де він оприлюднив цю інформацію подробиць заступник голови ОДА не повідомляє.  За його даними 12 захворілих - жінки, а … читати далi

Міські пасажирські автобуси Ізмаїла, що працюють в режимі маршрутного таксі припинять свою роботу з 6 квітня і не будуть працювати до 24 квітня.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ізмаїльский міській голова Андрій Абрамченко.  «Згідно постанови Кабінету міністрів України від 2 квітня «Про внесення змін до постанови КМУ … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області призначила чотири тендери для вибору підрядників, яким заплатять за поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.  Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Загальна очікувана вартість закупівель 788 мільйонів 961 гривень.  Наприклад очікувана вартість завершення поточного ремонту ділянок траси Ізмаїл - Кілія – Вилкове … читати далi

Опалення до квартир одеситів припинять давати з понеділка, 6 квітня у зв'язку з рішенням закінчити опалювальний сезон в цьому році раніше. Про це повідомив голова Департамента міського господарства Дмитро Жеман.  За його словами, до ЖКСів да департаменту надходить багато скарг містян через те, що температура повітря висока, проте квартири продовжують опалювати, через … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР