В Одесской области обработали протоколы более чем в половине округов

01 квітня 2019 р. 19:24

Окружные избирательные комиссии обработали в целом по Одесской области 78.29% протоколов участковых избирательных комиссий.

Как следует из данных Центральной избирательной комиссии, в четырех округах комиссии обработали по 100% протоколов. Речь идет об округах №134 (Малиновский район Одессы), ИО № 135 (Приморский район Одессы), ИО № 136 (Суворовский район Одессы), а также ИО № 143 (центр — Измаил).

Еще в двух районах обработаны: 97.64% - избирательный округ №133 (Киевский район Одессы) и 96.46% - ИО № 140 (центр — Беляевка).        

В Одессе по всем округам лидирует Владимир Зеленский, а на втором месте Юрий Бойко. Действующий же президент Петр Порошенко во всех трех округах занимает третье место. 

Так же обстоит ситуация в округе №140. В округе №143 лидирует Юрий Бойко, а Владимир Зеленский - на втором месте. Петр Порошенко и тут занимает третье место. 

В целом в Украине обработали 90,7% голосов, и лидирует с большим отрывом Владимир Зеленский, а Петр Порошенко - на втором месте.       

Напомним, Наблюдатели ОПОРЫ 1 апреля зафиксировали случаи составления протоколов с пометкой «Уточненный» в помещении окружных избирательных комиссий округов №№140, 141 и 142.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР