В Одесі представники ОПОРИ провели тренінг для поліцейських

21 лютого 2019 р. 23:11

В Одесі 20 лютого заступники начальників територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції України в Одеській області з громадської безпеки вивчали особливості виборчого законодавства під час семінару-тренінгу, який провели представники ОПОРИ в рамках проекту «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу».

На заході, який провели тренери Ольга Мазаєва та Дмитро Баштовий, поліцейські поглибили теоретичні знання про виборче законодавство та розібрали механізми розпізнання адміністративних і кримінальних виборчих правопорушень, їх кваліфікування й належного документування.

Зокрема, на запропонованих кейсах поліцейські окреслювали ознаки порушень порядку ведення Державного реєстру виборців; права громадян на ознайомлення з відомостями цього реєстру; обмежень щодо ведення передвиборної агітації, виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск; незаконне використання виборчого бюлетеня, голосування виборцем більше ніж один раз; порушення таємниці голосування; підкуп виборців.

«Тренінг проводиться не для того, щоб навчити поліцію працювати, а в першу чергу для актуалізації норм виборчого законодавства, розгляду реальних виборчих порушень та алгоритму дій щодо даних ситуацій. Відповідно ми намагаємося максимально збалансовано використати час як для теорії, так і практичних завдань. Загалом поліція в Одесі дуже активно включалась в роботу та виявляла зацікавленість у програмі тренінгу. Впевнений, наша плідна спільна робота дасть ефективний результат щодо забезпечення законності виборчого процесу», - зазначив тренер Дмитро Баштовий.

Крім того, під час навчання поліцейські розглянули приклади таких порушень як підвезення виборців у день голосування, винесення головою або членами виборчої комісії печатки або бланків протоколів за межі виборчої дільниці, фотографування виборчого бюлетеня тощо.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Суворовський районний суд Одеси задовольнив позов мешканки Одеси до комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» та зобов'язав лікарню заплатити позивачці 700 тисяч гривень за відшкодування моральної шкоди.  Про це йдеться у рішенні суду.  10 лютого 2018 року позивачка викликала карету швидкої медичної допомоги для своєї доньки. Після її огляду … читати далi

Служба автомобильных дорог Луганской области провела тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за текущий средний ремонт автомобильной дороги общего пользования государственного значения Н-21 Старобельск - Луганск - Хрустальный - Макеевка - Донецк на участке км 20 + 000 - км 39 + 960 в Луганской области. Соответствующая информация опубликована в системе … читати далi

Голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций розпорядився провести плановий внутрішній аудит комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія». Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужбі ОДА.  Сектор внутрішнього аудиту Одеської обласної державної адміністрації має проводити перевірку з 21 серпня по 2 жовтня. Аудиторів має цікавити період діяльності КП з січня 2018 року по поточний період 2020 року. Оцінювати будуть діяльність комунального … читати далi

Администрация морских портов Украины подписала трехстороннее соглашение с ООО «Бруклин-Киев» и ООО «Краншип» о том, что танкер Delfi, застрявший на пляже в Одессе, уберут без привлечения бюджетных средств.  Об этом сообщил министр инфраструктуры Украины Владислав Криклий.  По его словам, ООО «Краншип» согласилась убрать судно, а «Бруклин-Киев» профинансируют операцию.  «Для нас были важны 2 критерия - способность … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР