ЦИК установила результаты первого тура президентских выборов

07 квітня 2019 р. 15:26

Сегодня, 7 апреля, Центральная избирательная комиссия установила результаты выборов 31 марта.

На заседании каждый член ЦИК сообщил об итогах голосования на территории всех областей Украины.

По информации комиссии, всего за кандидата Владимира Зеленского проголосовали 5 млн 714 тыс. 34 человека, за Петра Порошенко - 3 млн 14 тыс. 609 человек, за Юлию Тимошенко - 2 млн 532 тыс. 452 человека. В процентном измерении относительно количества избирателей, взявших участие в голосовании, эти кандидаты набрали соответственно 30,24%, 15,95% и 13,40%.

Недействительными признаны 1,18% избирательных бюллетеней.

Явка на первом туре выборов составила 63,52%.

Поскольку ни один кандидат не получил более половины голосов избирателей, ЦИК приняла решение провести повторное голосование. Второй тур состоится 21 апреля.

Кроме того, ЦИК внесла изменения в сметные расходы окружных избирательных комиссий и определилась с текстом и цветом избирательного бюллетеня.

Напомним, что 6 апреля ЦИК завершила принятие протоколов избирательных участков об итогах голосования на выборах президента Украины, которые состоялись 31 марта.

Напомним также, что 3 апреля Центральная избирательная комиссия завершила обработку 100% протоколов в округах Одесской области. .

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР