ЦИК отказала в регистрации одному из претендентов на пост главы государства

05 січня 2019 р. 15:25

Экономист из Броваров Владимир Ратуш покидает президентскую гонку, не став кандидатом.

Как сообщает пресс-служба Центральной избирательной комиссии, 31 декабря 2018 года В. Ратуш лично подал заявление о самовыдвижении кандидатом на пост президента Украины вместе с приложенными документами для регистрации.

Рассмотрев представленные документы, комиссия установила их несоответствие требованиям избирательного закона. В частности, представленное заявление о самовыдвижения кандидатом на пост президента Украины не было засвидетельствовано в установленном законом порядке. К заявлению о самовыдвижения также не были приложены документы о внесении на специальный счет ЦИК денежного залога в размере двух миллионов пятисот тысяч гривень. Также в нарушение требований закона объем автобиографии составлял более двух тысяч печатных знаков.

Кроме того, комиссия обратила внимание на ошибки и неточности, обнаруженные в поданных документах и в итоге отказала В. Ратушу в регистрации кандидатом на пост президента Украины на очередных выборах 31 марта 2019 года.

В то же время ЦИК зарегистрировала кандидата на пост президента Украины Игоря Шевченко, президента благотворительной организации "Успешная Украина", который идет как самовыдвиженец.

Напомним, что до 3 февраля 2019 года разрешены официальное выдвижение кандидатов и подача документов для регистрации, на которую выделяется пять дней. Последним днем регистрации станет 8 февраля. Предвыборная агитация разрешается со следующего дня после регистрации кандидата до 24:00 29 марта. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комісія затвердила форми виборчих бюлетенів з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомили у пресслужбі ЦВК.  Також затверджено колір зазначених виборчих бюлетенів, а саме: блакитного кольору – з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, … читати далi

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР