Одесситам предлагают выяснить, какие партии близки им по убеждениям, с помощью образовательной платформы

08 липня 2019 р. 13:29

«Институт политической информации» при поддержке международной организации Internews Network создал независимую образовательная платформа iVote.

Платформа, разработана для того, чтобы помочь избирателям быстро и удобно ознакомиться с программами участников избирательного процесса и рационально и взвешенно принять решение во время избирательного процесса.

Пользователи Сети могут выбрать партию, программа которой максимально соответствует их ожиданиям. Проект будет работать постоянно. Исключением станут «дни тишины» накануне проведения выборов.

Необходимо пройти тест, по результатам которого появится список партии, тезисы программ которых наиболее соответствуют тому, что ожидает избиратель.

Напомним, Верховный суд отменил обязательства Центральной избирательной комиссии провести повторную жеребьевку партий для определения порядка их размещения в бюллетенях на внеочередных выборах Верховной Рады.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР