Одесситам предлагают выяснить, какие партии близки им по убеждениям, с помощью образовательной платформы

08 липня 2019 р. 13:29

«Институт политической информации» при поддержке международной организации Internews Network создал независимую образовательная платформа iVote.

Платформа, разработана для того, чтобы помочь избирателям быстро и удобно ознакомиться с программами участников избирательного процесса и рационально и взвешенно принять решение во время избирательного процесса.

Пользователи Сети могут выбрать партию, программа которой максимально соответствует их ожиданиям. Проект будет работать постоянно. Исключением станут «дни тишины» накануне проведения выборов.

Необходимо пройти тест, по результатам которого появится список партии, тезисы программ которых наиболее соответствуют тому, что ожидает избиратель.

Напомним, Верховный суд отменил обязательства Центральной избирательной комиссии провести повторную жеребьевку партий для определения порядка их размещения в бюллетенях на внеочередных выборах Верховной Рады.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР