Голова Роздільнянської райради на робочих зустрічах висловлюється на підтримку одного з кандидатів у президенти

26 лютого 2019 р. 18:27

Фелікс Сігал, який очолює Роздільнянську районну раду з 2015 року, під час робочих зустрічей з працівниками бюджетної сфери, висловлюється на підтримку Олександра Вілкула.

Як повідомили ІзбірКому  учасники зустрічей, 31 січня у актовому залі НВК №1 відбулася робоча нарада з працівниками культури, 7 лютого у сесійній залі райради пройшла нарада з директорами шкіл і представниками батьківських комітетів, а в актовому залі районної лікарні  - того ж дня з медичними працівниками. Також 1 лютого а актовому залі школи мистецтв Фелікс Сігал зустрівся з працівниками школи і глядачами святкового концерту.

Як повідомили начальник відділу культури Роздільнянської РДА Наталя Пояцика і начальник відділу освіти Наталя Красножон, які особисто були присутні на нарадах з працівниками культури і з представниками шкіл, кожну з цих зустрічей очільник районної ради закінчував висновками про складну ситуацію в країні, яка, на його думку, може змінитися на краще після виборів нового президента. При цьому він наголошував, що свій вибір уже зробив, і це - кандидат Олександр Вілкул.

За словами Наталі Пояцики, після зустрічі до неї підходили підлеглі, яких здивували такі слова голови райради. 

Крім того, на своїй сторінці в мережі Facebook голова райради розповідає про ці зустрічі і наголошує на тому, що повідомив присутнім по свій вибір.

Зауважимо, що у відповідь на запит ІзбірКому, Ф. Сігал повідомив, що не перебував у відпустці у дні проведення таких зустрічей.

Також зазначимо, що у частині першій статті 64 Закону України «Про вибори Президента» сказано наступне:

«Участь у передвиборній агітації забороняється: 2) органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час».

А у частині 20 цієї ж статті зазначено, що «забороняється використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації». 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресконференція на тему: «Права людини: документальне кіно та правовий захист» відбудеться  у вівторок, 10 грудня, з 15:00 до 15:30, в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С.Грушевського за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька, 49/51, Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», на пресконференції, присвяченій Міжнародному дню прав людини, будуть … читати далi

Спасатели продолжают разбирать завалы на месте сгоревшего здания, на Троицкой, 25 в центре Одессы, и пока новых тел погибших не находили.   Об этом сообщили в пресс-службе ГСЧС в Одесской области.  Всего к работам привлечено 47 единиц техники, 275 человек личного состава и 3 поисковые собаки. Пропавшими без вести пока считаются 14 … читати далi

Министерство здравоохранения намерено назначить временно исполняющей обязанности ректора Одесского национального медицинского университета Валерию Маричереду. Об этом сообщила министр здравоохранения Зоряна Скалецкая в интервью изданию «Левый берег». По ее словам, на собрании трудового коллектива ей сказали, что она имеет абсолютное доверие всех сторон. «Но ключевое сейчас не то, кто будет и.о., а … читати далi

Тело взрослой женщины без признаков жизни правоохранители нашли под обломками конструкций здания на Троицкой, 25 где с 4 декабря спасатели тушили пожар.   Сейчас полицейские устанавливают личность погибшей и продолжаются поиски еще 13 человек. Пока спасатели разбирают конструкции уничтоженного огнем здания, полицейские проводят первоочередные следственные действия по установлению обстоятельств и причин трагедии. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР