Голова Роздільнянської райради на робочих зустрічах висловлюється на підтримку одного з кандидатів у президенти

26 лютого 2019 р. 18:27

Як повідомили ІзбірКому  учасники зустрічей, 31 січня у актовому залі НВК №1 відбулася робоча нарада з працівниками культури, 7 лютого у сесійній залі райради пройшла нарада з директорами шкіл і представниками батьківських комітетів, а в актовому залі районної лікарні  - того ж дня з медичними працівниками. Також 1 лютого а актовому залі школи мистецтв Фелікс Сігал зустрівся з працівниками школи і глядачами святкового концерту.

Як повідомили начальник відділу культури Роздільнянської РДА Наталя Пояцика і начальник відділу освіти Наталя Красножон, які особисто були присутні на нарадах з працівниками культури і з представниками шкіл, кожну з цих зустрічей очільник районної ради закінчував висновками про складну ситуацію в країні, яка, на його думку, може змінитися на краще після виборів нового президента. При цьому він наголошував, що свій вибір уже зробив, і це - кандидат Олександр Вілкул.

За словами Наталі Пояцики, після зустрічі до неї підходили підлеглі, яких здивували такі слова голови райради. 

Крім того, на своїй сторінці в мережі Facebook голова райради розповідає про ці зустрічі і наголошує на тому, що повідомив присутнім по свій вибір.

Зауважимо, що у відповідь на запит ІзбірКому, Ф. Сігал повідомив, що не перебував у відпустці у дні проведення таких зустрічей.

Також зазначимо, що у частині першій статті 64 Закону України «Про вибори Президента» сказано наступне:

«Участь у передвиборній агітації забороняється: 2) органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час».

А у частині 20 цієї ж статті зазначено, що «забороняється використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації». 

You control
прозоро
пресс-рум
КВУ
ЦПР

інше