Вибори до Таїровської ОТГ: станом на 12 годину дня тервиборчком прийняв документи лише у однієї дільничної комісії

25 грудня 2017 р. 12:24

Про це повідомляють координатор ОПОРИ в Одеській області та Одеська обласна органызація "Комітету виборців України".

Станом на 12:00 Таїровська селищна виборча комісія прийняла виборчу документацію лише у ДВК № 510683 (ж/м Совіньон), однак тільки по виборах Таїровського селищного голови, а по виборах депутатів Таїровської селищної ради - у виборчих округах №№ 8, 9, 11. Зазначимо, що ТВК прийняла у цієї комісії документацію з другого разу: перший раз комісія була відправлена на складання протоколу з поміткою «Уточнений» через те, що протоколи про підрахунок голосів виборців були взагалі не запаковані.

Щодо протоколу про підрахунок голосів виборців у виборчому окрузі № 10, то ТВК прийняла рішення про повторний підрахунок голосів через неможливість усунути неточності без перерахунку бюлетенів.

Згідно з протоколом про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 510683 (ж/м Совіньон), на виборах селищного голови найбільшу кількість голосів отримав Олександр Якимович (самовисування) – 209 голосів (33%). Другий з результатом 189 голосів виборців (30%) Тимур Хасаєв (самовисування), третій з 187 голосами (29,7%) – Сергій Обертун (самовисування).

На виборах депутатського корпусу Таїровської селищної ради у виборчому окрузі виборчому окрузі № 8 найбільшу кількість голосів виборців отримав кандидат у депутати Володимир Синіговець (самовисування), № 9 – Данило Тополовицький (самовисування), № 11 – Всеволод Шаєвський (самовисування).

Перед цим Таїровська ТВК не прийняла виборчу документацію і відправила складати протоколи про підрахунок голосів виборців з поміткою «уточнений» ДВК № 510706 (с. Сухий Лиман) і № 510684 (ж/м Чорноморка).

ДВК № 510706 (с. Сухий Лиман) була двічі відправлена на уточнення через те, що, у першому випадку, у постанові про транспортування документації, не було зазначено суб'єктів подання членів комісії, а у другому випадку у протоколах були відсутні прізвища членів комісії навпроти підписів. ДВК № 510684 (ж/м Чорноморка) була відправлена на уточнення через невірно вказану дату на запакованих документах.

За наявною на даний час інформацією, підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях пройшов без конфліктів та сутичок.

Явка виборців склала 46%.

         

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский муниципалитет не будет пытаться выкупить недвижимость санатория «Молдова» на торгах, которые планирует провести Фонд гарантирования вкладов 5 марта. Об этом в ходе аппаратного совещания 24 февраля сообщила директор Юридического департамента Одесского городского совета Инна Поповская.  «Эта продажа является незаконной. Потому что, если на сегодняшний день имущество не принадлежит должнику, то … читати далi

Спасатели ГСЧС в Одесской области подвели итоги урагана захлестнувшего регион 24 февраля. По данным службы, на 16:00 в Одесской области были обесточены 145 населенных пунктов. Больше всего пострадали Белгород-Днестровский район - 27, Березовский и Раздельнянский по 24, Лиманский - 17 и Ивановский район - 16 обесточенных населенных пунктов.   В Подольском районе … читати далi

В лютому 2020 року Координаційний офіс безпеки в місті Татарбунари навчав молодь базовим правилам особистої та громадської безпеки, а також протидії домашньому насильству. Як повідомляє прес-служба Одеської обласної організації  ВГО «Комітет виборців України», такі активності проводились в рамках програми з самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки», заняттях зі студентами навчальних … читати далi

За минувшую неделю, с 17 по 24 февраля, Одесса и происходящее в ней неоднократно оказывалось на страницах мировых изданий. ИзбирКом выбрал и перевел для вас самые интересные публикации. Художник-самоучка находит вдохновение в Эри. Ольга Курбанова начала рисовать около пяти лет назад после переезда из Украины в Эри. Историю художницы рассказывает … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР