В Одеській області на вибори в 11 територіальних громадах зареєстровано більше тисячі кандидатів у місцеві ради

13 жовтня 2017 р. 15:22

Більше всього кандидатів зареєстровано на вибори до Вилківської ОТГ

Територіальні виборчі комісії одинадцяти об’єднаних громад зареєстрували 1432 осіб, охочих стати депутатами сільських нових об’єднаних територіальних громад Одеської області. З них 40,5% кандидатів – жінки.

Більше всього кандидатів зареєстровано на вибори до Вилківської міської  ради - 245 кандидатів в межах 26 одномандатних виборчих округівНайменша ж кількість кандидатів зареєстрована на вибори до Лиманської сільської ради - 70 кандидатів у депутати ради, щоправда вже в 14 одномандатних виборчих округах.

Найбільша кількість кандидатів у депутати місцевих рад зареєструвалися як самовисуванці, яких налічується 412 осіб. Що ж стосується партійної приналежності, то лідером серед партій, які подали кандидатів у депутати місцевих рад, стала ВО "Батьківщина" з 268 кандидатами. Менше всіх кандидатів зареєстровано від партії "Нова Держава" – 20 кандидатів. В цілому ж картина виглядає наступним чином: ВО "Батьківщина" - 268; "Аграрна партія" -155; "Опозиційний блок" – 101; "Наш Край" - 82; "БПП «Солідарність» - 78; УМП Сергія Ківалова - 50; "Відродження" - 39; "Самопоміч" - 37; "За життя" - 37; "Народний фронт" - 36; "УКРОП" - 33; Радикальна партія Олега Ляшка - 31; "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" - 27; "Нова Держава" - 20.

 

За пости селищних/сільських/міських голів змагатимуться 41 кандидатів, з яких 19,5% кандидатів-жінок. По п’ять кандидатів на пост селищних/сільських/міських голів було зареєстровано в Куяльницькій, Цебриківській та Знам’янівській сільських виборчих комісіях. В Старокозацькій сільській виборчій комісії у кандидати на пост сільського голови подав свою кандидатуру лише один громадянин.

 

26 кандидатів на посаду селищного/сільського/міського голову йдуть на вибори, як самовисуванці. В партійному розрізі більше всіх кандидатів зареєстровано від ВО «Батьківщина» - 5. Три кандидати - від "Опозиційного Блоку". Два кандидати зареєстровано від "БПП «Солідарність» та "Народного фронту". І по одному кандидату від "Самопомочі", Радикальної партії Олега Ляшка та Руху нових сил Михайла Саакашвілі.

Також слід зазначити, що під час реєстрації кандидатів у депутати місцевих рад було відмовлено 20 кандидатам. Так, Авангардівська селищна комісія відмовила у реєстрації 12 кандидатів до селищної ради. Причиною відмови у реєстрації стали помилки і неточності у поданих документах. Однак Овідіопольський районний адміністративний суд відмінив це рішення стосовно 10 кандидатів від партії "За життя" і зобов’язав його переглянути. Дальницька сільська виборча комісія відмовила трьом кандидатам у зв’язку із їх реєстрацією на виборах до іншої міської ради. У Куяльницькій ТВК також не зареєстрували п’ятьох кандидатів, чиї прізвища не прозвучали на конференції.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Яким чином затриманий проніс до суду вибухонебезпечний предмет чи його муляж, правоохоронці з'ясовуватимуть під час службового розслідування. Про це керівник поліції Одеської області Олег Бех сказав сьогодні, 28 лютого, під час брифінгу з приводу надзвичайної події, що сталася у приміщенні Приморського районного суду Одеси. Нагадаємо, сьогодні у залі судових засідань … читати далi

Одеський апеляційний суд погодився, що державне підприємство «Одеський морський торговий порт» винне колишньому співробітникові 233 тисячі гривень.  Про це повідомили у пресслужбі суда.  Раніше Приморський суд Одеси вирішив, що порт винен оплатити колишньому працівнику моральну шкоду, завдану трудовим каліцтвом при виконанні трудових обов’язків, внаслідок виробничої травми. В апеляційній скарзі ДП «ОМТП» вимагав скасування … читати далi

Кабинет министров Украины определил Марьяну Олеськив победительницей конкурса на должность главы Государственного агентства развития туризма. Об этом сообщил министр культуры, молодежи и спорта Владимир Бородянский. Согласно данным на сайте Львовского городского совета, Марьяна Олеськив с марта 2016 по октябрь 2018 года работала директором львовского коммерческого некоммерческого предприятия «Центр развития туризма», … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение о выделении еще 30 тысяч гривень из целевого фонда Одесского горсовета Малиновской районной администрации. Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба муниципалитета.  Речь идет о деньгах на приобретение цветочной продукции для участия в общегородских мероприятиях в 2020 году.  Департамент финансов Одесского городского совета должен перечислить из целевого … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР