Милиция занялась делом о вывозе печати членами УИК, зафиксированном наблюдателями КИУ

28 жовтня 2015 р. 02:00

Члены комиссии привезли с собой в горТИК печать вопреки запретам законодательства

Малиновский райотдел милиции начал производство по делу о нарушении порядка транспортировки и передачи документов в территориальную избирательную комиссию против членов одной из УИК.

Как сообщает пресс-служба милиции, во время транспортировки после подсчета бюллетеней члены одного из участкомов Малиновского района Одессы взяли с собой печать по пути в теризбирком.

Таким образом,  была нарушена статья закона о выборах в местные советы, которая запрещает эти действия. Она должна была  храниться в сейфе на участке.

В милиции по этому факту, начато уголовное производство по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.158 (фальсификация избирательных документов) Уголовного кодекса Украины. Членам комиссии грозит  от двух до четырех лет лишения свободы с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок от одного до трех лет.

Напомним, ранее на сайте ИзбирКом было опубликовано видео, сделанное наблюдателями Одесской областной организации Комитета избирателей Украины и ОПОРЫ, на котором хорошо видно, что члены УИК привезли печать с собой.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує публікацію цикла історій про пандемії в історії людства від редакторки нашого видання Євгенії Генової. Але це позитивні історії - про людей, культуру, їхні почуття. П'ятий випуск - історія про пандемію гонконзького грипу, яка виникла у 1968 році та мала деякі риси, схожі на нинішню пандемію коронавірусу. Усі випуски подкастів ІзбірКома можна знайти ТУТ або … читати далi

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР