Одеські журналісти запрошують громадськість до підтримки незалежного медіа

21 січня 2021 р. 11:30

медіа

Сьогодні дуже важливий день для видання ІзбірКом. Ми вирішили стати більше ніж медіа. Ми хочемо створити й розвивати справжнє інформаційне ком’юніті в нашому регіоні. 

Ми - це команда професіоналів, які вже більше 11 років створюють незалежне медіа.

У 2009 році ми отримали офіційну реєстрацію.

У 2015 році повністю оновили сайт та заснували нові для себе, а частково й для нашого регіону формати: розслідування, текстові онлайни важливих подій тощо.

З 2017 року наше видання є засновником одеського Центру публічних розслідувань - коаліції, яка об’єднала кілька десятків журналістів.

У 2020 році ми відкрили єдиний в Україні Музей виборів.

Разом з вами за ці роки ми зробили дуже багато, але за весь цей час наше видання ніколи не випускало замовних матеріалів і ми ніколи не дозволимо собі цього. За нами нема олігархів чи політиків, однак у нашій команді є набагато більше - відповідальні читачі, котрим не байдуже, яке ЗМІ читати і звідки брати об’єктивну інформацію.

Але прийшов час зростати далі і ми запрошуємо одеситів та жителів регіону долучитися до створення ком’юніті заради об’єктивних новин. На першому етапі ви можете долучитися до підтримки проєкту на Патреоні та стати одним з патронів, які будуть визначати редакційну політику в майбутньому. Ми плануємо створення закритого дискусійного клубу, розвиток розслідувань, кампанії з підвищення рівня критичного мислення. І все це ми можемо зробити разом. 

Валерій Болган, головний редактор видання ІзбірКом

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеська державна академія будівництва і архітектури стала одним з 18 українських і єдиним одеським вишем, який виграв конкурс на термомодернізацію своїх корпусів за рахунок Європейського інвестиційного банку. Євросоюз виділив на реалізацію проєкту «Вища освіта України» понад 120 мільйонів євро і одеський виш отримав 5 з них, повідомляє «Думська». Гроші підуть на зниження … читати далi

Кабінет міністрів України затвердив на засіданні 3 березня межі порту «Південний». Згідно з пояснювальною запискою, до цього межі порту не були визначені, що не відповідало вимогам Закону «Про морські порти України». Своєю чергою, визначення меж порту дозволить врегулювати питання визначення статусу єдиних майнових комплексів, що включають технологічно пов'язані об'єкти портової … читати далi

Група людей в камуфляжі та з нашивками Служби безпеки України 3 березня увійшла в будівлю управління Українського Дунайського пароплавства для проведення обшуків. Про це повідомляє Бессарабія-inform.  Подробиці операції в СБУ поки не повідомляють та не коментують, проте 1 березня в Києві проходило спільне засідання підкомітетів з питань морського транспорту та з … читати далi

Касаційний адміністративний суд Верховного суду залишив у силі заборону на в'їзд в Україну для російського блогера і арт-дизайнера Артемія Лебедєва. Це пов'язано з його заявами на підтримку анексії Криму, повідомляє РБК-Україна. Суд розглянув скаргу адвокатів російського блогера на рішення Служби безпеки України від березня 2017 року, яким Лебедєву було заборонено в'їзд … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР