На експертизу транскордонного проєкту в Ізмаїлі витратять додатково майже пів мільйона

11 червня 2022 р. 09:18

ProZorro Ізмаїл світ

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради має намір укласти за переговорною процедурою контракт на суму 446,5 тис. грн із ізмаїльською компанією «Ресурс Консалтинг Партнер» задля проведення зовнішньої експертизи україно-румунського проєкту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я».

Про це повідомляє кореспондентка ІзбірКома з посиланням на сайт держзакупівель Prozorro.

Замовник заплатить за отримання професійних послуг експертів у консультуванні та сприяння у впровадженні вищезазначеного проєкту. Робота проходитиме у чотири етапи, останній з яких співпадає із запланованим фіналом реалізації проєкту – 25 вересня 2022 року. Виконавцю треба буде виконати ряд завдань, ключові з яких це:

  • скласти фінальний фінансовий звіт, порівнюючи здійсненні витрати в проєкті у звітному періоді, з бюджетом проєкту;
  • за необхідності організувати заходи проєкту (які саме – не вказується);
  • провести та взяти участь у робочих зустрічах, виїзних заходах разом з командою з впровадження проєкту зі сторони Замовника та/або представників Спільного технічного Секретаріату Спільної операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020»;
  • надати відповідну інформацію, пов’язану з реалізацією проєкту органам управління програмою фінансування та/або партнерам проєкту;
  • розробити рекламну продукцію, написати прес-релізи.

ТОВ «Ресурс Консалтинг Проект» засноване у 2013 році в Ізмаїлі. Компанія спеціалізується на консультуванні з питань комерційної діяльності й керування. Засновники: Марія Бабаян (70%, вона позначена і як директор цього ТОВ) та Валентин Калінку (30%). Вищезгаданий контракт стане першим для фірми у цьому році. Попереднього року «Ресурс Консалтинг Проект» отримав замовлення на загальну суму 1,77 млн грн.

Щодо проєкту, зазначимо, що він фінансується Європейським союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020». Строк реалізації – з березня 2019 по 25 вересня 2022 року.

Головна мета - покращення доступу до галузі охорони здоров'я в прикордонній зоні Румунії та України шляхом здійснення спільних заходів з реабілітації чотирьох лікарень двох сусідніх країн. Географія реалізації – повіт Тульча та Ізмаїльський район.

Зокрема, в Ізмаїлі – це модернізація і оснащення хірургічного відділення Дунайської басейнової лікарні. А також реабілітація та забезпечення дитячого та реанімаційного відділень Ізмаїльської міської центральної лікарні.

Загальний бюджет складає 4,2 млн євро, з яких кошти ЄС – 90%, а решта 10% - це доля кожного партнера-учасника. Головним бенефіціаром виступає повіт Тульча, а виконком Ізмаїльської міськради – партнером.

Нагадаємо, загальний бюджет Спільної операційної програми «Румунія-Україна» становить 60 мільйонів євро. Всього в її рамках профінансовані 62 проєкти.

Гуманітарний хаб у Тульчі планує збільшити допомогу для Півдня України втричі. У найближчій перспективі кількість вантажівок із допомогою українцям збільшать з десяти на день до 250 на тиждень.

Нещодавно роботу гуманітарного центру у Тульчі подовжили ще на пів року. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР