
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради має намір укласти за переговорною процедурою контракт на суму 446,5 тис. грн із ізмаїльською компанією «Ресурс Консалтинг Партнер» задля проведення зовнішньої експертизи україно-румунського проєкту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я».
Про це повідомляє кореспондентка ІзбірКома з посиланням на сайт держзакупівель Prozorro.
Замовник заплатить за отримання професійних послуг експертів у консультуванні та сприяння у впровадженні вищезазначеного проєкту. Робота проходитиме у чотири етапи, останній з яких співпадає із запланованим фіналом реалізації проєкту – 25 вересня 2022 року. Виконавцю треба буде виконати ряд завдань, ключові з яких це:
- скласти фінальний фінансовий звіт, порівнюючи здійсненні витрати в проєкті у звітному періоді, з бюджетом проєкту;
- за необхідності організувати заходи проєкту (які саме – не вказується);
- провести та взяти участь у робочих зустрічах, виїзних заходах разом з командою з впровадження проєкту зі сторони Замовника та/або представників Спільного технічного Секретаріату Спільної операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020»;
- надати відповідну інформацію, пов’язану з реалізацією проєкту органам управління програмою фінансування та/або партнерам проєкту;
- розробити рекламну продукцію, написати прес-релізи.
ТОВ «Ресурс Консалтинг Проект» засноване у 2013 році в Ізмаїлі. Компанія спеціалізується на консультуванні з питань комерційної діяльності й керування. Засновники: Марія Бабаян (70%, вона позначена і як директор цього ТОВ) та Валентин Калінку (30%). Вищезгаданий контракт стане першим для фірми у цьому році. Попереднього року «Ресурс Консалтинг Проект» отримав замовлення на загальну суму 1,77 млн грн.
Щодо проєкту, зазначимо, що він фінансується Європейським союзом в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020». Строк реалізації – з березня 2019 по 25 вересня 2022 року.
Головна мета - покращення доступу до галузі охорони здоров'я в прикордонній зоні Румунії та України шляхом здійснення спільних заходів з реабілітації чотирьох лікарень двох сусідніх країн. Географія реалізації – повіт Тульча та Ізмаїльський район.
Зокрема, в Ізмаїлі – це модернізація і оснащення хірургічного відділення Дунайської басейнової лікарні. А також реабілітація та забезпечення дитячого та реанімаційного відділень Ізмаїльської міської центральної лікарні.
Загальний бюджет складає 4,2 млн євро, з яких кошти ЄС – 90%, а решта 10% - це доля кожного партнера-учасника. Головним бенефіціаром виступає повіт Тульча, а виконком Ізмаїльської міськради – партнером.
Нагадаємо, загальний бюджет Спільної операційної програми «Румунія-Україна» становить 60 мільйонів євро. Всього в її рамках профінансовані 62 проєкти.
Гуманітарний хаб у Тульчі планує збільшити допомогу для Півдня України втричі. У найближчій перспективі кількість вантажівок із допомогою українцям збільшать з десяти на день до 250 на тиждень.
Нещодавно роботу гуманітарного центру у Тульчі подовжили ще на пів року.
Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації. Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту. Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт …
читати далi
Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, …
читати далi
Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується …
читати далi
У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у …
читати далi