Реорганізований одеський виш зайве витратив 10 мільйонів на підрозділи в інших містах

15 листопада 2021 р. 15:09

Одеса аудит фінанси

Керівництво Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку всупереч вимогам законодавства не вживало заходів щодо припинення діяльності відокремлених структурних підрозділів навчального закладу Львівського та Київського навчально-наукових центрів, видатки на утримання яких за 2020 рік та І півріччя 2021 року склали 10,4 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Південному офісі Державної аудиторської служби. 

Там повідомили, що Київський та Львівський навчально-наукові центри дублюють напрями та спеціальності, за якими проводиться підготовка студентів вищих навчальних закладів м. Києва та Львова.

Загалом фахівці Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку за період з 1 квітня 2016 року по 30 червня 2021 року. За результатами заходу державного фінансового контролю виявлено порушень і недоліків на загальну суму 54,4 млн грн.

Серед основних порушень аудитори виділили такі:

  • порушення законодавства з оплати праці. Наприклад, нарахування заробітної плати працівнику університету за період перебування його за кордоном;
  • порушення при нарахуванні та виплаті стипендії;
  • завищення обсягів виконаних робіт;
  • завищення в обліку вартості земельних ділянок;
  • через списання дебіторської заборгованості за навчання та мешкання у гуртожитках втрачені доходи від здійснення основної та додаткової господарської діяльності.

Керівництвом університету, за ствердженням Південного офісу, не забезпечено проведення реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 23 будівель та споруд та не проведена державна реєстрація прав постійного користування земельними ділянками площею 9,8 га.

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку був створений 19 серпня 2020 року шляхом об’єднання Одеської національної академії зв’язку ім. Попова та вищого навчального закладу «Одеська державна академія технічного регулювання та якості».

Нагадаємо, виконуючий обов’язки ректора Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Олександр Назаренко виграв вибори очільника цього вишу у вересні. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про перебіг COVID-19 в країні повідомило про 624 нових випадки, зафіксованих в Одеській області за добу 26 листопада. Також виявлено 18 летальних випадки та 741 одужання. Таким чином, Одеська область випала з п'ятірки лідерів та посіла десяте місце в країні за кількістю випадків інфікування за добу. Перша п'ятірка регіонів-антилідерів виглядає так: … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР