Мільйони від підприємництва та тисяча гектарів землі: що задекларували ренійські депутати

04 червня 2021 р. 19:37

Рені декларація депутат

ІзбірКом зібрав декларації депутатів Ренійської міської ради VIII скликання та виокремив перші п'ятірки народних обранців за двома параметрами: земля і доходи.

Відомості про квартири і транспорт не наведено, тому що за винятком поодиноких випадків не виходять за рамки середнього провінційного достатку. А виняткові випадки, і це стосується виключно транспорту, бо з квартирами і будинками все середньо, можуть бути легко пояснені підприємницькою або фермерською діяльністю декларантів. Діамантів, годинників, шуб та іншого статусного мотлоху депутати Ренійської міськради не задекларували.

По двох обраним критеріям враховувалися не тільки доходи і земля, задекларовані особисто депутатами, а й зазначені ними щодо своїх дружин (чоловіків). Відомості про місце роботи наведені ті, які вказали самі декларанти.

Першим у топі землевласників став Олексій Андріанов, менеджер з постачання ТОВ «Долинське Нова». Він володіє 1 тис. 287 га землі.

Поступається в цьому рейтингу депутат Валерій Бабере, у якого 1 га, а у дружини –7,0872 га. Всього у родини Бабере – 8,0872 га земельних ділянок.

Іван Кобзаренко, голова СФГ Іскра, володіє 3,8 га, а дружина декларанта 3,43 га. Тож, у власності родини – 7,23 га.

Четвертою у рейтингу стала Олена Драгнєва, місцем роботи якої вказано Дошкільний навчальний заклад загального розвитку ясла-садок «Джерельце» Котловинської сільської ради Ренійського району Одеської області, завідувач. У неї  – 2,17 га, а у чоловіка – 3,8654 га. Всього у Драгнєвих – 6,0354 га.

Закриває п’ятірку Ніна Кокош, Новосільська сільська рада, рахівник касир. Вона має 1 га, а чоловік депутатки – 4,5899 га. Тож разом сімейство Кокош володіє 5,5899 га.

А ось в рейтингу доходів за рік Ніна Кокош випередила своїх колег. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи складає 99 тис. 376 грн, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 2 млн 197 тис. 871 грн. Дохід чоловіка значно скромніший – від зайняття підприємницькою діяльністю він отримує 5 тис. 800 грн, дохід від надання майна в оренду – 10 тис. 72 грн, а пенсія складає 25 тис. 200 грн. Всього родина має 2 млн 338 тис. 319 грн.

Срібло отримує Микола Лупашку, дохід декларанта від зайняття підприємницькою діяльністю – 1 млн 78 грн, 800 грн, 10 тис. грн, 255 тис. 557 грн, 5 тис. 492 грн, 700 грн, 1 тис. 605 грн, 61 тис. 600 грн., 65 грн., 30 тис. 674 грн, заробітна плата отримана за основним місцем роботи – 58 тис. 660 грн. Всього – 1 млн 425 тис. 231 грн.

Депутатка Світлана Бакалова задекларувала лише дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 1 млн 253 тис. 553 грн.

Ілля Кєліогло вказав трохи меншу загальну суму – 1 млн 134 тис. 761 грн. Його заробітна плата отримана за сумісництвом складає 91 тис. 615 грн, також він отримав допомога по безробіттю – 44 тис. 290 грн. Дружина ж заробляє більше та має дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 998 тис. 856 грн.

Сергій Узунов, директор ТОВ Авангард Агро Плюс СПД Узунов СА. У декларанта дохід від підприємницької діяльності – 935 тис. 572 грн, а зарплата, отримана за основним місцем роботи – 61 тис. 303 грн. Тож він займає лише п’яту сходинку, бо його загальний дохід трохи не дотягнув до мільйона – 996 тис. 875 грн.

Нагадаємо, що Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроєкт №4651, який передбачає ув’язнення за недостовірну інформацію в декларації чи її неподання.

У першому читанні цей законопроєкт ухвалили у квітні 2021 року. У грудні 2020 року Верховна Рада ухвалила закон №4460-д “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

Однак Вищий антикорупційний суд України встиг закрити дві справи щодо можливої недостовірності в декларації міського голови Одеси Геннадія Труханова. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За 100 днів дії законів України щодо спрощеного митного оформлення та оподаткування авто “на єврономерах” оформлено майже 40 тисяч таких автівок, а до бюджету за вказаний період вже сплачено суму близько 1,4 мільярди гривень.  Про це повідомили у пресслужбі Державної митної служби України. З 1 липня 2021 року, початку роботи Держмитслужби у … читати далi

Виконавчій комітет Одеської міської ради ухвалив низку проєктів рішень про передачу на баланс комунальним підприємствам та установам нерухомості в центрі Одеси і на Французькому бульварі. Так, комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» на баланс передали трансформаторну підстанцію загальною площею 18,3 квадратних метрів на Французькому бульварі, 41-Б. А КП «Узбережжя Одеси» передали групу нежитлових … читати далi

Працівники Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини перевірили, як Одеська обласна державна адміністрація додержується прав внутрішньо переміщених осіб на житло, та відзначили, що адміністрація не робить це на належному рівні. Про це повідомили у пресслужбі омбудсмена. Там зазначили, що до Уповноваженого звернулись 50 сімей ВПО, які з 2016 … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила три тендери для коригування проєктної документації на будівництво трьох ділянок автомобільної дороги загального користування державного значення «Обхід с. Сухий Лиман». Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Йдеться про трасу від автомобільної дороги загального користування державного значення Н-33 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР